Krievijas “specoperācijas” mērķis: “izglābt mūsu dzimto Ukrainu un saglabāt to krievu bērniem”

Krievu sagrautā Mariupole

Mihailo Podoļaks, Ukrainas prezidenta biroja vadītāja padomnieks

Krievijas sarunu grupas vadītājs Vladimirs Medinskis negaidīti paziņojis jauno “specoperācijas” mērķi: “Izglābt mūsu dzimto Ukrainu un saglabāt to mūsu (krievu) bērniem.” Atklāti, ciniski un tieši.

Brīžiem dažiem mūsu partneriem pazib jautājums: vai nevajadzētu pamēģināt vienoties ar Krieviju pie sarunu galda? Šā priekšlikuma pamatā ir hipotēze, ka te tāpat kā biznesa konfliktos var panākt kādu kompromisu, nogludināt strīdus un atgriezties pie iepriekšējās dzīves.

Atbildēšu tieši – tie ir katastrofāli maldi, kas izriet no nespējas saprast šā kara būtību un tā patiesos motīvus. Tas var novest pie šausmīgām sekām visā pasaulē.

Jebkāda vienošanās ar Krieviju nav pat nodilušas kapeikas vērta. Vai var vienoties ar valsti, kas nepārtraukti ciniski melo? Katrs skaidrojums Krievijai ir tikai vārdu spēle.

Patiesībā Krievija ir uzsākusi klasisku iekarošanas karu viduslaiku garā: mazizglītots, bet spārnotām raķetēm bruņojies agresors nolēmis sagrābt mūsdienīgu, bet mazāk apbruņotu valsti, iznīcināt tās tautu, piesavināties īpašumu, bet iekarotajā teritorijā ieviest pagrimumu, netīrību un piedzērušos bezpajumtnieku barus. Tāda ir krievu imperiālisma būtība – tā nerada jaunas vērtības, bet mērķtiecīgi iznīcina svešas.

Šis karš nav par to, kādās robežās būs Ukrainas valsts. (Uzreiz teikšu – tikai starptautiski atzītajās, bez nekādiem krimināliem palielinājumiem.) Šis karš ir par to, kādā trajektorijā attīstīsies pasaule.

Eiropas vēsture – tā neapšaubāmi ir asiņainu karu vēsture. Tāpēc, ka augstu tika vērtēts spēks, briesmoņi un spēja uzbrukt pirmajam. Abi pasaules kari, starp citu, arī sākās par teritoriāliem strīdiem, propagandas histērijas, necilvēku vēlmes nogalināt brīvus cilvēkus. Pēc 1945. gada pasaule pateica “nekad vairs” un mēģināja mainīt spēles noteikumus. Darba kārtībā nokļuva cilvēces progresa jautājumi: dzīves ilguma un kvalitātes palielināšana, biotehnoloģijas, gēnu inženierija, māk­slīgais intelekts, servisa tehnoloģijas, komunikācija un tā tālāk.

Mēs arī tagad varētu runāt par civilizācijas progresu, taču no Krievijas viduslaiku nometnes atkal izlīdis cilvēkēdājs ar tukšumu un naidu acīs. Tāpēc mēs tagad runājam par pilsētu apšaudi, masveidā izvarotām sievietēm, trīsgadīgiem bērniem, kuri cieš badu pagrabos, par labības krājumu izlaupīšanu. Zelta ordas laiki ir atgriezušies? Maskavija ir parādījusi savu īsto seju…

Ukraina karos ar Krieviju līdz uzvarošām beigām. Mums nav citu variantu. Ja Rietumi atkal sāks šaubīties un atklās savas slēptās bailes, pasauli atkal gaida asiņainas robežu pārdalīšanas, haoss, bēgļu plūsmas un jauni drošības noteikumi, pēc kuriem cilvēcei būs jāmaksā nodevas huligānam ar kodolčemodāniņu.

Krievija pataisīs nabadzīgāku katru Eiropas iedzīvotāju un izprovocēs badu Āzijā un Āfrikā, izraisot jaunus teritoriālos konfliktus. Radīsies desmitiem un simtiem kriminālu anklāvu, kur dažādi bandīti piemērīs sev “premjeru” un “ministru” drēbes.

Vai vēl ir jautājumi par to, ko gribēja pateikt Medinska kungs, kurš vēlas savu bērnu dēļ iznīcināt citu valsti? Krievija ir pierādījusi, ka ir barbariska valsts, kas apdraud pasaules drošību. Bet barbarus var apstādināt tikai ar spēku. Un tikai visi kopā. Lūk, tas mums jāizdara savu bērnu dēļ. Citādi… pasauli gaida ļoti tumši laiki.

Raksts pārpublicēts no M. Podoļaka konta ziņu apmaiņas vietnē “Telegram”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


12
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Dr.Āte
Dr.Āte

Putlers nav riktīgs galvā.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Taisnība. Putlers ir garīgi nelīdzsvarots maniaks. Žēl, ka Kremlī nelaiž psihiatrus iekšā.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Славься Богиня Макошь во веки веков! И защити нас от невзгод судьбы. И открой наши глаза на мир, чтобы мы могли видеть, знать и чувствовать. Ибо Ты властвуешь в Прави и в Яви. Даруй нам хорошую судьбу! Даруй нам свободу, даруй нам жизнь! И защити нас от нелюдей в чьих сердцах живёт ненависть и злоба. Даруй нам доброту в душе! #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Помолимся великой Богини судьбы Макоши, чтобы Богиня Макошь помогла Украине в этой войне защитить свою государственность! Богиня Макошь добрая и справедливая Богиня. В это судьбоносное время Богиня Макошь встанет на сторону Украины и украинцев. Высшие Силы – Боги и Богини – всё видят. Злодеяния диктатора Владимира Путина будут осуждены и преданы суду. #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Украинская Республика – прекрасная, развитая и демократическая срана. Но 24. февраля 2022. года Российская Федерация агрессивно, беспощадно и преднамеренно вторглась на законную территорию Украинской Республики с целью оккупации и аннексии Украины, с целью уничтожить Украинскую государственность и украинскую нацию. Так началась открытая Российско-украинская война, в которой Россия является страной агрессором. #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

zinātāja
zinātāja

nolādētais krievs, kuŗš uzbruka skolniekam ar Ukrainas karogu plecā, sitot ar motocikla cimdu un bļaujot, kas tas par fašitu lupatu,izrādās, ka mašīnā sēdējusi viņa sieva- policiste.

laima
laima

Viņš nav krievs, vnk krievvalodiigais

Nevajag kurinaat naidu

krieviem ir mazvērtības komplekss
krieviem ir mazvērtības komplekss

Bez nekrievu tautām viņi jūtas pazuduši.

333333
333333

Моя бабушка русскоязычная украинка прячется в подвале от бомб

Но продолжает жить…

Почему так произошло??

Я считаю что путин причастен к этому

Bet NETIKAI VIŅŠ

ES KRIEVOLIDĪGA, LATVIEŠI DZIMTENĒ CENŠAS IZDZĪVOT AR 17%!!!!!!!!

INFLACIJU

UN KARIS JOPROJAM SEŽ SAVĀ KRESLĀ

PIZDEC!!!!!!! ES ATVAINOJOS

MEST NO KRĒSLA LATVIEŠU IZNICINATAJU, ARI MAZAKUMTAUTIEŠUS, KYRUE POHUJ UZ PUTINU UN TA TALAK

ESMU PRET KARISU

PRET UN VEEKREIZ PRET

LAI UZ MEŽU

oioy
oioy

Bet Mariupole toš pašus etniskos krievu bērnus Maskavija bumboja un sūtīja uz viņpasauli uz nebēdu tūkstošiem. Kaut kā tā Maskavas infa neiet kopā ar realitāti.

Gada glezna
Gada glezna

Izskatās, ka cilvēku suga ir bezcerīga.
Tas viss velk uz to, ka Zeme tiks pārvērsta par asteroīdu joslu kā to var vērot starp Marsu un Jupiteru.

Var jau mēģināt muldēt par visvisādām piekāpšanām, taču beigu beigās paliks tikai tādi režīmi, kas nepiekāpsies, un tad ies vaļā Zemes pārvēršana par asteroīdu joslu.

Ja tie Rietumi neapjēgs, ka tagad ir jānoliek pie vietas agresors, tad diemžēl šī prognoze kļūs par realitāti.

a@a.lv

Rietumu “rietumi” ir veiksmīgi aizmirsuši barbarismu, no tā izriet tas kas minēts rakstā – merkantila un uzņēmējdarbības orientēta “vēlme un pārliecība” ka konfliktu var atrisināt ar pāris papīriem un kontraktiem. Realitāte ir citāda – tu nevari vienoties vai parakstīt līgumu ar mongoļu sirotājiem kam ir nospļauties par papīriem un norunām.
Ir valstis un “vadoņi” kas saprot tikai un vienīgi spēka valodu. To pašu, ko rietumi vairs nesaprot un ir vajadzīga vārdnīca.