Krievijas kodolspēki rīko manevrus

Krievijas kodolspēki rīko manevrus Ivanovas apgabalā, kas atrodas uz ziemeļaustrumiem no Maskavas, atsaucoties uz Aizsardzības ministriju, trešdien ziņo aģentūra “Interfax”.

Manevros piedalās aptuveni 1000 militārpersonu un vairāk nekā 100 tehnikas vienību, tajā skaitā starpkontinentālo ballistisko raķešu palaišanas iekārtas “Jars”, vēsta aģentūra.

ASV drošības analītiķe Rebeka Koflere spriež, ka šīs mācības demonstrēja Krievijas prezidenta Vladimira Putina gatavību izspēlēt iespējamo kodolieroču izmantošanu kā “trumpja kārti”. Kremlis būtu gatavs pielietot kodolieročus, ja Ukraina uzdrošinātos veikt uzbrukumus Krievijas teritorijā.

Koflere norāda, ka Krievijas militārā doktrīna paredz izmantot kodolieročus ne tikai aizsardzības nolūkiem. Krievija uzskata par iespējamu pielietot taktiskos kodolieročus arī apsteidzošam uzbrukumam.

“Šī doktrīna ir bīstamāka par to, kas bija PSRS aukstā kara laikā, jo uzskata ierobežotu kodolieroču pielietošanu par reālu risinājumu kaujas laukā, ne tikai psiholoģiskās ietekmes līdzekli,” raidsabiedrībai “Fox News” stāsta Koflere.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ukrainis
ukrainis

Utainais krievs tā vien alkst norauties.

Fedja
Fedja

Dievs nemīl, ka nabagi trako.

Jezups
Jezups

Nu , un tad ?

LIEMENIS
LIEMENIS

JA IZRĀDĒ UZ SKATUVES PIE SIENAS KARĀJAS IEROCIS, TAM IZRĀDES BEIGĀS IR JĀIZŠAUJ. DIEMŽĒL ŠIE UTAINIE IR NEPIESKAITĀMI …

virgo
virgo

Putlera izmisuma pazīme ?