Krievijas karakuģis dodas tur, kur to jau sen sūtīja – Ukrainas raidītas raķetes trāpa kreiserī “Maskava”

Moskva
Ilustratīvs attēls

“Apstiprinu, ka Krievijas raķešu kreiseris “Maskava” ir devies tur, kur to aizsūtīja Čūsku salas robežsargi,” pēc Krievijas armijas raķešu kreisera “Maskava” sašaušanas sacīja Odesas apgabala militārās administrācijas vadītājs Maksims Marčenko.

Krievijas kreiserī “Maskava” trāpījušas divas raķetes “Neptun”, izraisot ugunsgrēku uz kuģa, vēsta pravda.com.ua.

Apkalpe centās degšanu apdzēst, bet tā kā Melnajā jūrā šobrīd plosās vētra, kas apgrūtina glābšanas darbus, visticamāk, kuģi nāksies nogremdēt.

Faktu par degošo “Maskavu” apstiprināja arī Ukrainas prezidenta biroja vadītāja padomnieks Arestovičs.

Atcerēsimies, ka tieši kreiseris “Maskava” bija tas Krievijas karakuģis, kuru pirmajā kara dienā Čūsku salas robežsargi aizsūtīja… paši zināt, kur.

Krievija paziņo par kreisera «Moskva» nogrimšanu

Krievijas Aizsardzības ministrija ceturtdien vakarā paziņojusi, ka Krievijas Melnās jūras flotes raķešu kreiseris “Moskva” nogrimis vētras laikā, kad tika vilkts uz ostu pēc korpusa bojājuma ugunsgrēka dēļ, vēstīja medijs “Meduza”.

Krievijas puse arī apgalvoja, ka kuģa apkalpe evakuēta. Par bojāgājušajiem vai cietušajiem netiek ziņots.

Kuģis vētras laikā viļņos esot zaudējis noturību un nogrimis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Gaida
Gaida

Krievijas pilnīgai laimei sen bija laiks kaut vienu Melnās jūras kara flotes zemūdeni nogremdet. Kat vienu, kaut dokā stāvošu … un plaisa Kremļa zvaigznē būs saskatāma arī pašiem krieviem. Turt 7 Klio tipa gaida un grozās ap Novorosijsku. Nav iespējams netrāpīt tam makanam.

Mirya
Mirya

LABS SĀKUMS. Nav saprtanms gan kāpēcd arī tos velkoņus nenogremdēja. Sagaidit Krievijas armijas uzvaras dienu varetu but kāda masveuidīga krievijas Melnas jūras flotes pašnogremdēšasnās. Gan jau zaļie debileņi ar to samierinātos un v;acijas zaļo valdība gana daudz samaksās par gazi, lai tikai jaunas bleķa siles buvetu, Varbūt labak kaut kur Klusā okeāna piekrastē?