Krievijas iznīcinātāja notriekšana: Putins brīdina Turciju

Krievijas iznīcinātāja notriekšana

Otrdienas rītā Sīrijā tika veikta Krievijas iznīcinātāja notriekšana, kuru Turcijas teritorijā īstenoja iznīcinātāji F16. Krievija noliegusi, ka lidmašīna SU-24 pārkāpusi Sīrijas robežu, taču Turcijas militāro aprindu pārstāvji publicējuši pierādījumus, ka Krievijas lidmašīna ir bijusi Turcijas gaisa telpā.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins brīdinājis un piedraudējis Turcijai, ka tai būs jārēķinās ar nopietnām sekām pēc tam, kad tā notriekusi Krievijas iznīcinātāju, vēsta «The Guardian».

Otrdien vairākas stundas pēc Krievijas iznīcinātāja notriekšanas Vladimirs Putins nācis klajā ar vairākiem izteikumiem saistībā ar notikušo. Viņš draudējis Turcijai, ka tagad tai būs jārēķinās ar «nopietnām sekām», un notikušais incidents ir «dūriens mugurā». Tāpat Putins apsūdzējis Turciju un NATO bloku par «nostāšanos «Daesh» teroristu pusē».

Putins uzsvēris, ka neviens Krievijas pilots nekad nav draudējis Turcijas Republikai, kā arī tautai, tādēļ šāds Turcijas solis rosina lielu neizpratni.

Tiesa, Turcija noraida šādus paziņojumus piebilstot, ka tai ir tiesības aizsargāt savu teritoriju un suverentiāti. Turcijas amatpersona norādīja: «Tā nav agresija pret kādu konkrētu valsti. Mūsu iznīcinātāji izpildīja savu uzdevumu, aizsargāja Turcijas suverenitāti un teritoriju».

Otrdienas rītā Sīrijā nogāzās Krievijas iznīcinātājs SU-24, kuru Turcijas teritorijā notrieca iznīcinātāji F16. Krievija noliegusi, ka lidmašīna pārkāpusi Sīrijas robežu, taču Turcijas militāro aprindu pārstāvji publicēja pierādījumus, ka Krievijas lidmašīna ir bijusi Turcijas gaisa telpā.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kaspars
Kaspars

Kur pierādījumi?