Krievijas armijai turpmāk ļauts izmantot kodolieročus arī pret uzbrukumu ar tradicionālajiem ieročiem

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien izdevis dekrētu, kurā noteikts, ka Krievijas armija var izmantot kodolieročus, atbildot uz uzbrukumu, kas veikts vienīgi ar tradicionālajiem ieročiem.

Krievija var izmantot kodolieročus, ja sākotnējais uzbrukums rada tiešus draudus “valsts eksistencei”, teikts dekrētā.

Krievija var izmantot savu kodolarsenālu, arī atbildot uz uzbrukumu sabiedrotajam, ja šajā uzbrukumā izmantots masu iznīcināšanas ierocis, teikts dekrētā.

Putinam kā prezidentam ir tiesības pieņemt galīgo lēmumu par kodolieroču izmantošanu vai neizmantošanu, paredz dekrēts, kas publiskots Kremļa mājaslapā.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Zutis
Zutis

nais utins saspiedis bašku lohs pilnīgs. Kodolu ieročus spraudis kur pagadās un kas pēctam notiks ar pasauli

Ēriks
Ēriks

Utainais mēsls !!!

ruksis
ruksis

Putleram iebāzt bumbu pakaļā.

MARCVS AVGVSTVS
MARCVS AVGVSTVS

Krievi ir sazaguši tik daudz teritorijas no savām kaimiņvalstīm — Japānas, Somijas, Igaunijas, Latvijas, Vācijas, Polijas, Rumānijas, Ukrainas, Gruzijas, Kazahijas, u.c. — ka tagad tie trīc par savu impēriju, kaut gan neviens krieviem uzbrukt netaisās. Jāpagaida kamēr tā Ļaunuma impērija sabruks pati no sevis. Kā visas impērijas pirms tam.