Krievijas Aizsardzības ministrijas kontrolēts privāts militārais uzņēmums sāk vervēt HIV slimniekus karam Ukrainā

krievu karaviri

Krievijas privātā militārā kompānija “Redut”, kas pakļauta Krievijas Federācijas Bruņoto spēku Ģenerālštāba Galvenajai pārvaldei, ir sākusi vervēt HIV pozitīvus algotņus karam Ukrainā, ziņo ukraiņu medijs “Ukrainska Pravda”.

Vervētāji Krievijas sociālajos plašsaziņas līdzekļos ir sākuši publicēt paziņojumus, ka uzņems vīriešus ar HIV un hepatītu. Līgumi ar viņiem tiktu slēgti uz sešiem mēnešiem, alga ir 230 000 rubļu (2542 ASV dolāri), un pastāv iespēja saņemt arī prēmijas.

Uz sludinājumu atsaucās kāds žurnālists, kurš iepazīstināja ar sevi kā cilvēku ar HIV, kurš vēlas doties karā. Rekrutētājs viņu informēja, ka jebkurš līgums tiks slēgts ar privāto militāro kompāniju “Redut”.

Viņš precizēja, ka brīvprātīgajam ar HIV ir jāņem līdzi antiretrovirālās terapijas zāles: “Mēs jums nodrošināsim tikai to, ar ko jūs cīnīsieties. Jums būs jāpērk medikamenti Doņeckā, mēs tos nepiegādāsim.”

HIV pozitīvie un hepatīta pacienti nevar oficiāli noslēgt līgumu ar Krievijas Federācijas Aizsardzības ministriju, tāpēc Krievija ir ar šādu soli var apiet noteikumus.

Avots: Sargs.lv/Ukrainska Pravda

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jericho
Jericho

Tieši laikā kad ukrainā gatavojas vēl pusmiljonu mobilizēt Ukrainska Pravda uzraksta ka itkā Krievijā notiekot tas kas Ukrainā visu laiku notiek. Tā ir Ukrainas iekšējai lietošanai paredzēta propaganda, lai novērstu uzmanību no vēl pusmiljona mobilizācijas. Interesanti kur tas Zelenska pirmajā vasarā mobilizētais miljons priekš rudens pretuzbrukuma palika?

idiotam
idiotam

Krievija ir agresors, Ukraina cīnās par savu brīvību.

oma
oma

Vai garīgi slimos Pūķins uz fronti arī sūta? Pats jau tāds ir.

Ļena
Ļena

Toties Ukrainā jau ir 9 mobilizācijas viļņi , Aizkarpatos sievas savus vīriešus pārvadā auro bagažniekos , lai nesaķer !

alternatīvā realitāte
alternatīvā realitāte

Sievietes uz fronti arī sūta. Šoruden bija video kā pirmā grupiņa ar vairākiem desmitiem ukraiņu sieviešu aizgāja gūstā pie krieviem. Te arī neviens nestāsta, ka ārzemju brīvprātīgie sēž aizmugurē un neļauj ukraiņu mobilizētajiem no frontes atkāpties, reku saite uz video: t.me/InfodefenseLVA/2014

Real warfare
Real warfare

Nupat lasīju ziņās, ka Zaļais vēlas mobilizēt VĒL 500.000 cilvēku.

alternatīvā realitāte
alternatīvā realitāte

Atslēgas vārds ir ziņo medijs “Ukrainska Pravda”. Tad jau arī Slaidiņu vai Sārtu var paklausīties. Nekad neko nav melojuši.

hi, hi, hi
hi, hi, hi

Mazais Pimpuks jau sāk grābstīties pa mucas dibenu.