Krievija uz Kaļiņingradas apgabalu pārbāzē kara lidmašīnas ar hiperskaņas raķetēm

Uz Kaļiņingradas apgabalu pārbāzētas trīs kara lidmašīnas, kuru bruņojumā atrodas hiperskaņas raķetes, ceturtdien, 18. augustā, norāda Krievijas Aizsardzības ministrija.

Ceturtdien “trīs lidmašīnas “Mi-31i” ar hiperskaņas raķetēm “Kinžal” pārbāzētas uz Kaļiņingradas apgabala Čkalovskas aerodromu,” teikts ministrijas paziņojumā.

Lidmašīnas Čkalovskā atradīsies “diennakts kaujas dežūras” režīmā.

Ministrija iepriekš ziņoja, ka aviācijas komplekss “Kinžal” pielietots karā Ukrainā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: apollo.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pati tāda
Pati tāda

Īpaši daudz rakstošiem skribentiem latviski hiperskaņa s ir virsskaņas. Nevajag tehnika un tehnoloģijaš pārcelt lupatu tirgus un reklāmas terminus

Latvietis
Latvietis

Kāpēc Rīgā un Ventspilī ir uzbūvētas milzīgas Krievijas amonija salpetra glabātavas? Tas salpetris lasīju ir drusku niknāks par trotilu. Pirms diviem gadiem krievi taisīja izmēģinājumu Beirūtā ar neliela kuģa salpetra kravu. Tika iznīcināta puse pilsētas un valsts stratēģiskie labības krājumi. Pirms deviņiem gadiem krievi Kiprā arī veica izmēģinājumu ar neliela kuģa salpetra kravu. Tika iznīcināta salas spēkstacija un osta.

Sazvērestības teorija?
Sazvērestības teorija?

Kā zini ka Beirūtā krievi kaut ko izmēģināja?

Putleriņš ir varens
Putleriņš ir varens

Bet vai tad viņš tiešām domā, ka NATO nevar viņam dot pretī dubultīgi? Un ko Impērija ar to būs ieguvusi?