Krievija pasludina Ukrainas īpašo uzdevumu vienību “Azov” par “teroristisku” organizāciju

Azov

Krievijas Augstākā tiesa otrdien Ukrainas Nacionālās gvardes atsevišķo īpašo uzdevumu vienību “Azov” pasludināja par “teroristisku” organizāciju, kas ļauj tās kareivjiem piespriest ilgus cietumsodus.

Lēmums stājies spēkā nekavējoties.

Bijušais brīvprātīgo bataljons 2014.gadā tika oficiāli tika iekļauts Ukrainas Nacionālajā gvardē, kad palīdzēja cīnīties pret Kremļa uzturētajiem kaujiniekiem Ukrainas austrumos.

“Azov” karavīri cīnījušies kopā ar Ukrainas karaspēku, lai atvairītu februārī sākto Krievijas ofensīvu.

Maijā Ukrainas karavīri, viņu vidū arī “Azov” kareivji, bija spiesti padoties pēc nedēļām ilgām cīņām un aplenkuma “Azovstaļ” tērauda rūpnīcā Ukrainas ostas pilsētā Mariupolē.

Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks, komentējot šo lēmumu, norāda, ka Krievijas lēmums nosaukt Ukrainas bruņoto spēku vienību “Azov” par teroristu vienību ir; “kārtējais Krievijas totalitārisma noziegums pret cilvēktiesībām, starptautisko normu pārkāpums un pazemojums visiem Krievijas “sapratējiem” rietumos”. Pēc viņa sacītā, tas padarīs šo karu vēl asiņaināku.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TV3

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lavrovs
Lavrovs

Es pasludinu Pūķinu par hitleru Nr. 2.

Skumjas
Skumjas

Parsts ceļš kā legalizēt nāvessodus tiem, kas naivi un bezatbildīgi noticēja Sarkanajam krustam un ANO.

Valdis Placebo Zatlers
Valdis Placebo Zatlers

Es esmu laimīgs, ka nokārtoju termiņuzturēšanās atļaujas 50 tūkstošiem teroristiskas valsts pilsoņiem. Es nēsmu nodevējs smerdelis, es esmu lilitas vīrs. Ā pļurrr

šizofrēniskais melis
šizofrēniskais melis

Pašam pabrikam liekas ok pārstāvēt rietumu banku, kurai teroristiskā valstī ir filiāle?