Krievijā nogāzusies lidmašīna, kurā, iespējams, bijis Prigožins

Jevgeņijs Prigožins
Ekrānuzņēmums

Mediji izplata ziņu un video, ka Krievijā trešdien nogāzusies neliela privātā lidmašīna, kuras pasažieru sarakstā bijis algotņu grupējuma “Vagner” vadītājs Jevgeņijs Prigožins.

Visi desmit lidmašīnā esošie cilvēki gājuši bojā.

Lidmašīna bijusi ceļā no Maskavas uz Sanktpēterburgu.

To, ka Tveras apgabalā avarējušās lidmašīnas “Embraer” pasažieru sarakstā ir Prigožina vārds, apstiprinājusi arī Krievijas Federālā aviācijas pārvalde “Rosaviacia”. Tomēr nav oficiāla apstiprinājuma, ka Prigožins patiešām lidmašīnā ir bijis.

Lidmašīnā bijuši septiņi pasažieri un trīs apkalpes locekļi.

“Telegram” kanāls “Baza” vēsta, ka upuri ir stipri apdeguši un viņu identificēšanai varētu būt vajadzīga DNS ekspertīze. Vienam no bojāgājušajiem norauta galva.

Prigožina lidmašīna avarēja 50 km attālumā no Putina rezidences Valdajā. Netālu no avārijas vietas atrodas S-300PS pretgaisa aizsardzības sistēma, vēsta Telegram kanāls “Ukraina 365”. Pirms pazušanas no radaru ekrāniem lidmašīna atradās 8,5 km augstumā un lidoja ar ātrumu vairāk nekā 500 km stundā.

Krievijas avoti apgalvo, ka avarējušajā lidmašīnā atradās arī Prigožina “labā roka” Dmitrijs Utkins.

Ar “Vagner” saistītais “Telegram” kanāls “Gray Zone” apgalvo, ka lidmašīnu notriekusi pretgaisa aizsardzība, taču apstiprinājuma tam nav.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
virgo
virgo

Ja viņš tur bija iekšā, tad tā ir vēl viena “nevēlama” persona kuru mazais krievu nacists ir novācis.

kad vēlamo uzdod par esošo
kad vēlamo uzdod par esošo

no kurienes tu zini ka tas nav nelaimes gadījums? Vai arī ka to nav izdarījuši kaut kādi ukraiņu diversanti? Krievijā jau nav piegrieztas skrūves tā ka vīrieši uz ielas nevar iziet, kā Ukrainā. Jebkurš, kurš ticis Krivijā, var brīvi pārvietoties pa visu valsti, nav jāizņem kara komisariāta atļauja lai tiktu uz citu apgabalu, kā Ukrainā.

Ome
Ome

Cik labi ka Jūs visu zināt kas notiek gan Ukrainā gan krievijā.Ak Dievs ,briesmīgie ukraiņi,laikam tavu māti izvarojuši un Jūs tāds naidīgs esat piedzimis.Ceru ka esat jau pirmās rindās kaujās pret Ukrainu.

:D:D
:D:D

Labāk padomā loģiski.

Rolands
Rolands

Brīvi pārvietoties ru nekad nevarēja.Iegādājoties biļeti pat braucienam vilcienā jāuzrāda pasi kur tu tiec reģistrēts,nevajag melot.