Kas tie ir – bandīti, iebrucēji vai zemessargi?

zemesardze
Foto no Svetlanas Luzinas Facebook lapas

Sociālo tīklu lietotājus satraukusi bruņotu cilvēku maskās šaudīšanās dzīvojamā kvartālā Salaspilī. Notikumu aculieciniece Svetlana Luzina Facebook publicējusi video “Salaspils, 22.10.2016. Ielenkumā”.

Kara haoss ar to ir īpaši briesmīgs, ka, sevišķi pilsētās, ne vienmēr var saprast, kuri savējie, kuri svešie un kas, piemēram, ir šie privātās drēbēs ģērbtie cilvēki ar ieročiem.

Kā informējusi Zemessardze, sestdien un svētdien, 22. un 23.oktobrī, Salaspilī un Valkas novadā notiek Zemessardzes 19.nodrošinājuma bataljona rīkotas mācības, kurās piedalās aptuveni 120 zemessargu.

Abās dienās mācībās iesaistījās arī Jaunsardze, Salaspils domes pārstāvji, Salaspils pašvaldības policija, kā arī ASV karavīri – civilmilitārās sadarbības speciālisti.

Mācību laikā Salaspilī un tās apkārtnē pārvietojās militārā tehnika un personāls, tika pielietota mācību munīcija un imitācijas līdzekļi. Mācību munīcija rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Atsevišķās vietās tika bloķēta satiksme, sadarbojoties ar pašvaldības policiju. Mācības bija saskaņotas ar Salaspils novada pašvaldību.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar