“Kas mums ir kara beigas? Kādreiz teicām – miers, tagad sakām – uzvara!” – Zelenska uzruna Ukrainas Neatkarības dienā

Zelenskis

Ukraina pret Krievijas iebrucējiem cīnīsies līdz galam, nepiekāpsies un nepieņems kompromisus, trešdien Ukrainas Neatkarības dienā savā uzrunā teica Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

“Okupanti domāja, ka mēs viņus sagaidīsim ar ziediem un šampanieti. Tā vietā viņi saņēma bēru vainagus un Molotova kokteiļus. Viņi gaidīja ovācijas, bet dzird sprādzienu plaukšķus.

Okupants ticēja, ka pēc dažām dienām viņš būs parādē mūsu galvaspilsētas centrā. Šodien jūs varat redzēt šo “parādi” – pierādījumus, ka ienaidnieka tehnika Kijivas centrā var parādīties tikai tādā formā – sadegusi, sagrauta, iznīcināta.

Mums nerūp, kāda jums ir armija, mums rūp mūsu zeme. Mēs par to cīnīsimies līdz galam. Mēs par to cīnāmies jau sešus mēnešus. Mums ir grūti, bet sažņaudzam dūres un cīnāmies par savu likteni.

Katra jauna diena ir jauns iemesls nepadoties, Jo tik daudz pārdzīvojot, mums nav tiesību nesasniegt beigas. Kas mums ir kara beigas? Kādreiz mēs teicām – miers. Tagad mēs sakām – uzvara. Mēs nemēģināsim saprasties ar teroristiem, lai gan saprotam krievu valodu, kuru viņi nāca aizstāvēt un nogalināja tūkstošiem cilvēku, kurus nāca atbrīvot. Un mums ir daudz tuvāks un saprotamāks Džonsons, kurš runā angliski, nekā slepkavas, izvarotāji un laupītāji, kas to dara krieviski.

Un mēs nesēžamies pie sarunu galda tāpēc, ka mums bail no ieroča, kas tēmē mūsu galvā. Ne jau raķetes, lidmašīnas un tanki mums ir visbiedējošākais dzelzs, bet gan važas. Un rokas mēs pacelsim tikai vienu reizi – kad svinēsim uzvaru. Visa Ukraina.

Jo mēs netirgojam savus cilvēkus un zemes. Mums Ukraina ir visa Ukraina – visi 25 reģioni, bez piekāpšanās vai kompromisiem. Mēs nezinām tādus vārdus, tos 24.februārī iznīcināja raķetes. Donbass ir Ukraina, un mēs to atgūsim, lai kāds būtu ceļš uz to. Krima ir Ukraina, un mēs to atgūsim. Lai kāds būtu ceļš ejams uz to.

Jūs negribat, lai jūsu karavīri mirst? Ejiet prom no mūsu zemes. Jūs negribat, lai jūsu mātes raud? Ejiet prom no mūsu zemes. Šie ir vienkāršie un saprotamie noteikumi.”

“Neatkarīgās Ukrainas brīvie cilvēki! Mēs sveicam šo dienu, atrodoties dažādās vietās – kāds atrodas tranšejās, kāds kāds zemnīcās, jūrā vai augstu gaisā, cīnoties par neatkarību frontē. Kāds ir ceļā automašīnās, kravas automašīnās vai vilcienos. Cīņā par neatkarību, sniedzot to, kas ir nepieciešams tiem, kas cīnās frontes līnijā. Bet vēl kāds sēž pie datora vai ar viedierīci, arī cīņā par neatkarību vācot līdzekļus, lai tiem, kas ceļā, būtu ko nest tiem, kas frontē.

Mēs šo dienu sveicam dažādās vietās, dažādos apstākļos un pat dažādās laika zonās, bet ar vienu mērķi – neatkarības saglabāšanu un Ukrainas uzvaru!

Mēs esam vienoti.

Sveicu Ukrainas Neatkarības dienā!

Slava Ukrainai!”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Video: LTV

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skaidrīte
Skaidrīte

Tam ebrejam nav žēl ukrainas sievietes, bērnu, vecu cilvēku, kas tagad pārdzīvo visas šīs kara šausmas. Kādēļ???? Tāpēc ka Zelenskis negrib runāt ar Putinu un izlīgt mieru. Valsts, kas jau ir bankrotējusi, tagad karo ar aizņemtu naudu. Kaut kas trakāks nav iedomājams, bet laikam Zelenskim un viņa komandai rietumi par šo karu labi maksā….., bet ukraiņu tauta, stulba, neizglītota, p ū l i s……. Kaut kā dikti līdzīgi, kā Latvijā. Puse iedzīvotāju dzīvo nabadzībā, bet valdība piedalās Ukrainas karā un tērē skolotāju, medmāsu, robežsargu, policistu un pensionāru naudu!!!!!! Tāpēc, ka stulbais p u l i s ir pārņemts ar cīņām… lasīt vēl »

Valdiņš
Valdiņš

Tur labi mazgājās valsts un valsts uzņēmumu nauda un visas citas valsts rezerves, tas ir kā bezdibenī, bez galiem, par ukrainu!!!!!!!

Ļaunuma impērija brūk
Ļaunuma impērija brūk

Novēlu ukraiņu brīvības cīnītājiem veiksmi cīņā pret krievu fašistiem.

Derdz
Derdz

Ukrainā dzīvo arī ungāri ap 100 000 t, aptuveni, un arī poļi, kuri dzīvo jau pirms 2.p.k. kara uz šodienu, kuri laikam labprāt zemi kura dzīvo vēsturiski pievienotos atpakaļ Ungārijai, Polijai, jo Psrs laikā zemes pievienoja Ukrainai, kapec, un kurš,

derdz
derdz

Kas runā, tas lai runā, bet kas dara, lai dara, jo pateica un darīts nevis neatkārtojamās runas

Sirsenis
Sirsenis

Hitlers arī līdz pēdējai dienai runāja par uzvaru. Kaut kā baigi interesanti, jūnija sākumā delfos rakstīja ka Zelenskis ziņo ka Ukrainai tikai 10k kritušo. Šodien delfos raksts, ka Zelenskis ziņo ka Ukrainai kritušie tikai 9k. Tātad 1k ir augšāmcēlušies.. Panorāmā vairākas reizes ziņoja ka uz vienu ukraiņu šāvienu krievi atbild ar 16 šāvieniem. Tātad aptuveni tāda proporcija varētu būt ar kritušajiem abās pusēs. Tas varētu arī izskaidrot kāpēc ukraiņu karavīrus apmāca ārzemēs, un mums panorāmā pasniedz, ka apmācībām, kam parasti vajag gadu, ukraiņiem pietiekot ar 3 mēnešiem, jo tie ātri mācoties. Tātad izdaru secinājumu, ka uz fronti tiek sūtīti neapmācīti… lasīt vēl »