Jurkāns: Ar Trampa ievēlēšanu novērsts Trešais Pasaules karš

Jānis Jurkāns

“Pasaule bija uz Trešā Pasaules kara sliekšņa. Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās to atlika”, intervijā LTV raidījumā Tieša runa atzina bijušais Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns. 

Viņš atzina, ka, uzlabojoties ASV un Krievijas attiecībām, ieguvējas būšot arī Baltijas valstis.

Tāpat diskusijas laikā Jurkāns piebilda, ka Tramps nebūs vienīgais varas lēmējs ASV. Liela ietekme būšot arī ASV Senātam un citām struktūrām.

Tikmēr eksprezidente Vaira Vīķe Freiberga neslēpa, ka rodas šaubas, vai Tramps tik tiešām spēs pildīt vēlētājiem dotos solījumus. Runājot par vēlēšanu rezultātu Vīķe Freiberga piebilda, ka te varēja nospēlēt arī amerikāņu aizspriedumi par sievietes lomu politikā.

Kā zināms, jaunais Amerikas Savienoto Valstu prezidents tiks inaugurēts 20.janvārī. Donalds Tramps valsts galvas amatā nomainīs demokrātu Baraku Obamu, kurš bijis prezidents divus termiņus kopš 2009.gada.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
[ik
[ik

Ko šo,vēl bāž mums acīs?

bebrs
bebrs

Tramps vēl nesen publiski izteicās: “Ja mums ir atombumbas, tad kāpēc mēs tās nelietojam?” Miera nesējs? :D

abcd
abcd

Neticās gandrīz vai, ka Jurkāns reiz atstāja inteliģenta (ok, mēreni pasista ar padomju-krievu kreisumu) iespaidu. Tagad gvelž kaut kādās klišejās – par 3.pasaules karu (novērsām, jei!) un ko tur vēl par sievietes pienākumu labi izskatīties (zeme, atveries). Krāsotājs ir un paliek krāsotājs.

AB....
AB....

Jurkāns vienmēr ir bijis ļoti precīzs politikas barometrs, analizējot notiekošo apkārt, ko nevar teikt par viņa neveiksmīgo mēģinājumu atgriezties vietējā politikā – arī šarms noveco, īpaši ja nav vairs tik asa reakcija.
Bet, viņam noteikti ir taisnība – Hillarija savu renome veido tikai un vienīgi uz baidīšanas kārts. Hillarijas dzinulis – militāras histērijas veidošana un uzturēšana.
Tramps nav nekāda Dieva dāvana, bet noteikti ne tik melns, kā viņu dēmonizē un rāda. Ar viņa parādīšanos ir iespējami daudzi šova elementi, bet no kara sliekšņa esam attālinājušies.
Šīs nebija vēlēšanas PAR Trampu, bet bija vēlēšanas PRET Hillarijas un viņai līdzīgo milzīgo aroganci.

Kārlis
Kārlis

Klausiet vien caurkritušu politikāni kurš vienmēr bija zem krieva tupeles :)