Jurģis Liepnieks un Jānis Sārts: Kāpēc tiek klusēts par drošības pasākumiem iespējamai X stundai; par karu Ukrainā un Krievijas militārajām spējām

Vai Latvijā notiek gatavošanās iespējamai X stundai un kāpēc iedzīvotājiem sniegtā informācija ir vienīgi par 72 stundu somas sagatavošanu; par situāciju karā Ukrainā, vēlēšanām ASV un citām sabiedrību interesējošām lietām ar NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktoru Jāni Sārtu sarunājas rakstnieks Jurģis Liepnieks.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
tā sauktais eksperts
tā sauktais eksperts

Viņš joprojām skaitās eksperts? Mūsdienās jebkurš var apskatīties vecos ziņu rakstus, ko viņš pļūtīja 2022. gada pavasarī. Viņš pats teica ka Krievija karu jau esot zaudējusi. Un šodien, pēc gandrīz 2 gadiem, notiek cilvēku biedēšana ar X stundu, un Krievijas uzbrukumu. Tātad ir melojis, jo Ukrainai tādā gadījumā vajadzēja būt jau Maskavā. Melis pat tik daudz nejēdz, ka mūsdienās nevajag pat avīžu izgriezumus glabāt, internets visu atcerās. Galvenais iebiedēt cilvēkus un savākt naudu itkā priekš aizsardzības, tieši tāpat kā reketieri 90tajos.

Izcilības tukšmuldoņa
Izcilības tukšmuldoņa

Pareizi. Iebiedēt. Bet vai kāds antiņš vēl domā, ka mums viss ir un būs baigā čikiniekā? Labāk būt iebiedētam un gatovoties sūdīgākajam, nekā mēģināt būt optimistam un dzīvot pilnīgā pofigā.