Jaunsardzē pazuduši zābaki un teltis

jaunsardze

Pazudušas mantas vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā: teltis, zābaki, formastērpi vai to daļas, svētdien ziņoja LTV raidījums “de facto”.

Šādu ainu atklāja pērn veikta inventarizācija Jaunsardzes un informācijas centra vienībās. Saistībā ar notikušo policijā bija uzsākti arī divi kriminālprocesi.

“de facto” rīcībā esošā informācija liecina, ka pazuduši desmitiem formastērpu sastāvdaļu – bikses, jakas, tostarp siltās, krekli, formas zābaki, arī dažādi armijas naži, kur viena eksemplāra cena tuvojas simt eiro, vairākas teltis, Latvijas karogi un citas lietas.

Vairāku mēnešu garumā bija centieni atrast daļu no pazudušā. Kaut ko no Jaunsardzes centra īpašuma atrada noliktavās un pie darbiniekiem, taču galu galā tomēr fiksēts iztrūkums 56 571 eiro apmērā. Kur īsti šīs mantas palikušas – neviens neņemas viennozīmīgi apgalvot.

Pēc notikušā Jaunsardzes un informācijas centrs atlaida četrus cilvēkus. Par divu darbinieku rīcību Valsts policija sāka kriminālprocesus. Viens no tiem gan izbeigts, jo, iesaistoties policijai, mantas atgūtas. Otrā kriminālprocesā izmeklēšana turpinās.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
de fuckto
de fuckto

Šis is stāsts par to, ka jaunsardzes formām ir jāstāv noliktavā nevis jāpilda funkcija jaunsargiem mugurā. Kā te var noprast no dažādām lamatām, kārtīgam latvijas patriotam jāstaigā plikam un tad papīri būs kārtībā un valsts pie labas veselības…

Teodos
Teodos

Izskatās pēc nepilnīgas uzskaites gadiem nevis zagšanas.

nazis
nazis

Man arī nebūtu iebildumu pret armijas zābakiem. Nopirkt nevar, laikam arī nedrīkst.

Lamata
Lamata

Un tādi prasti zagļi skaitās Latvijas patrioti ?