ISW: Putins ievērojami aktivizējis Kremļa propagandas centienus radīt priekšnosacījumus eskalācijai pret Baltijas valstīm

Putins

Krievijas diktators Vladimirs Putins ievērojami aktivizējis senos Kremļa informācijas jomas centienus radīt priekšnosacījumus eskalācijai pret Baltijas valstīm, uzskata ASV Kara studiju institūta (ISW) analītiķi.

Putins to dara plašāku NATO vājināšanas centienu ietvaros.

Kā norāda domnīcas analītiķi, Putins jau labu laiku cenšas trivializēt bijušo padomju republiku suverenitāti.

Krievija arī jau sen apgalvo, ka tai ir tiesības aizstāvēt savus “tautiešus ārzemēs”, arī etniskos krievus un krievvalodīgos, kas dzīvo aiz Krievijas robežām.

“ISW nav novērojis nekādas pazīmes, ka Krievijas uzbrukums Baltijas valstīm būtu neizbēgams vai ticams, bet Putins, iespējams, informācijas jomā rada nosacījumus Krievijas nākamajām agresīvajām darbībām ārzemēs, aizbildinoties ar savu “tautiešu” aizstāvību,” skaidro analītiķi.

“Kremlis un ar to saistītie spēlētāji pēdējā laikā īsteno informācijas operācijas un pielieto hibrīdkara taktiku, kas vērsta uz NATO destabilizāciju, un, iespējams, šobrīd rada priekšnosacījumus informācijas laukā Krievijas iespējamām nākotnes agresīvajām darbībām pret NATO dalībvalstīm un to kaimiņiem,” norāda analītiķi.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Killemall
Killemall

Priekšnosacījumus nerada ne Krievijas propaganda, ne Putins, bet gan vietējā t.s. valdība ar savu slimīgo rusofobiju un debilajiem izlēcieniem.

Dr.Āte
Dr.Āte

Ņemot vērā Latvijas, Igaunijas un Lietuvas vēsturi, “slimīga” gan būtu rusofīlija.

Killemall
Killemall

Pārpratāt, dakter. Nebiju domājis, ka rusofobija kā tāda ir slimīga. Vienkārši izpausmes mēdz būt saprātīgas VAI pārspīlētas un slimīgas. Jau ar noslieci uz maniakālu uzvedību.

Nja
Nja

Nu kamēr kara mašīna griežas Latvijai arī nevajadzētu aizrauties ar lekšanos, vienkārši nav īstais laiks.

ruksis
ruksis

Poo-tin ir viens duraks.

virgo
virgo

Krievu mužiki ir vienmēr bijuši diktatoru vergi.

a@a.lv

Spriežot pēc raksta komentiem, viņam izdodas

ironija
ironija

Kaut gan kāda tam nozīme, ka tas ir tukšs raksts. Vietnes īpašniekiem [domājams :))] interesē klikšķu skaits, nevis satura kvalitāte.

ironija
ironija

Raksts ne par ko. No 1 teikuma par notikumiem iespējamības pakāpē “varbūt, bet nav ticami” ir vesels raksts!!!

highly likely
highly likely

Līdzīgi kā kādreiz ar highly likely. Kādreiz regulāri medijos tādā veidā baroja propagandu cilvēkiem. Pēdējā laikā neesmu manījis. Bet esmu ievērojis citu vārdu – “domājams”. Lieto kad viedoklim nav nekādu pierādījumu, bet gribās iestāstīt savus melus un propagandu.

Spogulis
Spogulis

Rakstā vārda Putins vietā ieliekam mediji, un vārda Kremlis vietā ieliekam Latvija un raksts ir tikpat loģisks. Nav ko gaudot par Krievijas propagandu, ja pašiem vēl lielāka propaganda. Būs jāuztaisa chromei plugins, priekš Latvijas ziņām, kurš automātiski samaina vārdus, lai varētu pareizi izlasīt ziņas.

1984
1984

Parastie krievu meli: Augšā ir lejā, iekšā ir ārā, auksts ir karsts, naids irmīlestība, karš ir miers, Pūķins ir svētais . . .

Spogulis
Spogulis

Nevajag nemaz tik tālu uz krievu ziņām skatīties, pietiek tepat ar vietējām ziņām. Visādas rebaltikas, recheki, “faktu pārbaudītāji” un citi cenzētāji regulāri stāsta ka melns ir balts un balts ir melns. Varu linkus tev iedot, kur pat vienā rakstā paši ar sevi nonāk pretrunās. Savā acī baļķi neredz, cita acī skabargu redz.