Grāmatizdevēja Kilbloka: Ja jau skolā jaunieši apgūtu valsts aizsardzības iemaņas, obligātais iesaukums VAD viņiem vairs nešķistu kā bieds, no kura jāizvairās

Vija Kilbloka

Izdevniecības “Zvaigzne ABC” vadītāja Vija Kilbloka TV24 raidījumā “Preses klubs” pauda savu viedokli par Valsts aizsardzības dienestu.

Ja valsts mērķis ir būt gataviem aizstāvēt savu zemi ar ieročiem rokās, tad tam ir jāsagatavo visi iedzīvotāji nešķirojot – vai tas ir vīrietis, vai sieviete. Arī meitenēm ir jāiemācās rīkoties ar ieročiem un vajadzības gadījumā aizstāvēt savu zemi. Kā piemēru viņa minēja Izraēlu, kur valsts aizsardzībā dienēt dodas arī sievietes.

Turklāt, kā uzskata V. Kilbloka, jau skolā būtu jāsāk mācīt valsts aizsardzības pamatiemaņas.

Ja es būtu jaunāka, es arī noteikti ietu apgūt šīs iemaņas,

sacīja grāmatizdevēja.

Kilbloka gan neatbalsta to, ka par izvairīšanos no Valsts aizsardzības dienesta tiek draudēts ar cietumsodu. “Vai tas nozīmē, ka šis dienests tiek piedāvāts kā alternatīva cietumam?” viņa ir neizpratnē.

Fragments no TV24 raidījuma “Preses klubs”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
gf
gf

jau pamatskolā liekot iestāties oktobrēnos, komjaunatne šķiet pašsaprotama…

derdz
derdz

Bet kur ir, un kas ir ļaunums un labais, kā to atšķirt, utt, ja visas tautas apvienotos pret ļaunumu, nevis savā starpā, jo varbūt ļaunums caur varu kaut kā realizē, lai tautas savā starpā naidojas un karo … vai tad Dievs radītājs šķiro cilvēkus pēc tautībām ….kas bībelē rakstīts …

Pju
Pju

Kāds bībelei sakars ar Dievu? Viņš ir visa radītājs, sākums un beigas a tā ir vienkārši ēbreju pasaku grāmata.

Cemme
Cemme

re cik jauki, ka vēl kāds sāk to saprast bet gan feministu sektas visus noliks pie vietas

omd
omd

Kas grib var iet armijā. Priekš kam vajag visiem uzspiest to ko nevēlas? Par cik man šeit nav hipotēkas, un plānojas ģimenes pieaugums, tad apsveru domu pārcelties uz citurieni. Tā kā esmu programmētājs, varu attālināti strādāt no jebkuras valsts, mierīgi varu izvēlēties tādu, no kurienes nevarēs iesaukt.
Negribu ka manu bērnu kāds iesauc armijā un liek viņam iet karot. Manuprāt tas obligātais dienests vēl vairāk veicinās iedzīvotāju izceļošanu un būs ģimenes kurās nebūs pat pirmā bērna.

Mmm
Mmm

Tak izceļo. Ko nīdi? Kam valstij pilsoņi, kam valsts ir vienaldzīga.

Nu gan vīrieša izstrādājums
Nu gan vīrieša izstrādājums

un tipisks pašlabuma meklētājs.

Lapsene
Lapsene

Mīkstie vīrieši tagad modē, vai ne? Lai karo sievietes!

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

No kā rosijas ofšors taisās aizsargāties? No rosijas? Jūrmala jau ir rosija. Jālikvidē vēl tās pēdējās latviešu bibliotēkas un viss

dziesmusvētki gļučī
dziesmusvētki gļučī

Jāmācās obligāti dejot. Tad nebūs jāšauj. Visi ar krieviem kopā 1. maijā iesim lielā praidā. Vajag ieviest Valsts deju dienestu. VDD. Ā, nē tāds jau ir

Eiropa uz otru pusi
Eiropa uz otru pusi

Krievi jau praidā neiet. Ja gribi ar kādu kopā iet praidā, tad skaties uz otru pusi.

vecā vīzda freiberga hermanoviča
vecā vīzda freiberga hermanoviča

Ja es būtu jaunāka es arī ietu

māra zālīte ķuzule (baumane)
māra zālīte ķuzule (baumane)

Ko ta tu negāji Kanādas armijā, kad tu biji jaunāka?