Golubeva noraida ideju slēgt Latvijas robežu ar Krieviju un Baltkrieviju

Marija Golubeva
Foto: Valsts kanceleja

Neraugoties uz Ukrainas lūgumu Baltijas valstīm slēgt robežas ar Krieviju un Baltkrieviju, Latvija to darīt negrasās, intervijā ReTV sacīja iekšlietu ministre Marija Golubeva (Kustība PAR!).

Ministre norāda, ka pagaidām neredzot iespēju, ka varētu slēgt Eiropas Savienības ārējās robežas un pārtraukt transporta satiksmi ar Krieviju un Baltkrieviju.

“Pašlaik tas nebūtu ļoti reāli, ņemot vērā gan mūsu valsts piederīgos, gan tos cilvēkus, kas bēg no Ukrainas caur Krieviju, Baltkrieviju. Līdz ar to es nevaru iedomāties, kā mēs to varētu darīt, tajā pašā laikā palīdzēt šiem cilvēkiem,” saka Marija Golubeva, iekšlietu ministre.

Uz jautājumu par Ukrainas bēgļu reģistrāciju jau uz robežas Golubeva ReTV atkārtoti stāsta, ka šīs personas tiek legalizētas brīdī, kad viņas vēršas kādā no valsts iestādēm, lai saņemtu pakalpojumus.

“Pašlaik robežsardze monitorē uz ceļiem, kas ved no Lietuvas uz lielākajiem, vai ir kādi riski uztverti un vai nevajag apturēt mašīnas, vai mašīnās ir to cilvēku bērni, kas viņus ved, vai viņi ir nepavadīti nepilngadīgi iedzīvotāji.”

Pašlaik bēgļu reģistrāciju uz robežas veic Igaunijā. Ukraina vērsusies ar lūgumu slēgt robežas pie Baltijas valstīm un Polijas, lai pilnībā bloķētu jebkuras piegādes Krievijai.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


11
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ēriks
Ēriks

Jāslēdz kravas mašīnām uz un no krievijas , ļaunuma impērijas.

Nevārds
Nevārds

Te nu parādās īstais “patriotisms” par “SAVU” valsti un eiropu !!!

Klops
Klops

Maita!

ērce
ērce

(1) Gar robežu vajag uzcelt kārtīgu žogu (kā Ungārijai), lai katrs urla nevar maldīties pāri pēc iegribas. (2) Latvijā vilcienu sliedes vajag nomainīt uz Eiropas platumu (kā tas bija arī Latvijā pirms okupācijas).

Tests
Tests

010101-00000

Poseidons
Poseidons

Var slēgt jebkuram kravas transportam, vieglie lai brauc. Atteikšanās ir slikti argumentēta.

krisjanis
krisjanis

Daudzi no Latvijas pelna maizi braucot uz Krieviju. Daudziem radi Krievijā, kas pakļauti savai dezinformācijai, mēs savai. Nav jēgas slēgt, būsim cilvēki

Ivanam
Ivanam

Ej, māci krievnacistu slepkavām būt “cilvēkiem”. Latvija vairs nav Krievijas province.

noriebies
noriebies

Nemuldi krievmīli !!!

aa10aa
aa10aa

tieši otrādi – ir jēga, lai tā dezinformācija nenomāc Latvijā esošos krievus, tad būs cilvēcīgi

hmm
hmm

Nu kā marija savējo robežu var slēgt!