Džo Baidens: Atbalsts Ukrainai neatslābs

Džo Baidens

Tuvojoties gadskārtai kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā, ASV prezidents Džo Baidens, kurš ieradies vizītē Polijā, otrdien paziņoja, ka atbalsts Ukrainai “neatslābs”.

“Nav pamata šaubām – mūsu atbalsts Ukrainai neatslābs, NATO netiks sašķelta, un mēs nepagursim,” uzrunājot ļaudis, kas sapulcējušies pie Varšavas Karaliskās pils, uzsvēra Baidens, kas dienu iepriekš apmeklēja Kijivu.

Viņš piebilda, ka Kijiva turas – stipra, lepna, apņēmīga un, galvenais – brīva.

Baltā nama saimnieks uzsvēra, ka Krievija karā pret Ukrainu nekad negūs uzvaru, jo diktators, kas apsēsts ar impērijas atjaunošanu, nekad nespēs salauzt tautas gribu būt brīvai.

Viņš arī pavēstīja, ka šonedēļ pret Krieviju tiks vērstas jaunas sankcijas, jo krievi turpina izrādīt ārkārtīgu nežēlību un pastrādā noziegumus pret cilvēcību.

Prezidents piebilda, ka krievi kā ieroci izmanto izvarošanu, nolaupa ukraiņu bērnus, kā arī bombardē dzemdību klīnikas, dzelzceļa stacijas un bāreņu namus.

Iesaistoties netiešā polemikā ar Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu, kurš pirms dažām stundām Maskavā uzstājās ar runu par stāvokli valstī, Baidens norādīja, ka Rietumi nav sazvērējušies uzbrukt Krievijai, kā to apgalvo Kremļa saimnieks.

“Miljoniem Krievijas pilsoņu, kas tikai vēlas dzīvot mierā ar saviem kaimiņiem, nav ienaidnieki,” uzsvēra ASV prezidents.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: sargs.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Malacis ir ASV prezidents,m kas atbalsta Ukrainu karā pret fašistu putinu un viņa klanu.

runas
runas

nezinu, salīdzinot ar vakardienas Putina runu teiktu ka Baidena runa bija vāja, nekā jau tur tāda nebija izņemot saukļi. No Putina runas pat ļoti labi citāti staigā pa tiktoku un telegramu.

noriebies
noriebies

Utainais atbalsta pļūteru, Ha, Ha, Ha !