“Doždj” saņēmusi licenci raidīšanai Nīderlandē un pārceļas uz Amsterdamu

Dozdj

Nīderlande izsniegusi apraides licenci televīzijas kanālam “Doždj”. Par to pavēstījis “Doždj” galvenais redaktors Tihons Džadko. No plašākiem komentāriem viņš pagaidām ir  atteicies.

Pārcels savu galveno biroju uz Amsterdamu

Krievijas telekanāls “Doždj” paziņojis, ka plāno pēc iespējas drīzāk pārcelt savu redakciju uz Amsterdamu, tādējādi atgūstot iespēju raidīt Eiropas Savienības teritorijā, ko zaudēja pēc tam, kad Latvijas Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) anulēja šī televīzijas kanāla apraides licenci, pamatojoties uz draudiem valsts drošībai.
Licence izsniegta uz pieciem gadiem.

“Tas nozīmē, ka “Doždj” varēs atgriezties kabeļtelevīzijas tīklos, no kuriem telekanāls tika izslēgts pēc 6. decembrī pieņemtā NEPLP lēmuma par licences atsaukšanu,” teikts “Doždj” paziņojumā, kas publicēts “Telegram” lietotnē (https://t.me/tvrain/61572).

Kā zināms, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) pērn nolēma anulēt apraides atļauju “Doždj”. Lēmums stājās spēkā naktī uz 8.decembri, kad “Doždj” bija jāpārtrauc raidīšana Latvijas teritorijā. Licences anulēšana tika pamatota vērtējot pārkāpumu kopumu, kas pieļauti pēdējā laikā: valsts valodas celiņa nenodrošināšana pārraidēm, Krimas attēlošana kartē kā daļa no Krievijas teritorijas, Krievijas armijas saukšana par “mūsu armiju”, iespējama atbalsta paušana Krievijas armijai. Tāpat vērtēta no Valsts drošības dienesta (VDD) saņemtā informācija.

Pēc licences zaudēšanas Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) lēmusi neanulēt nodarbinātības vīzas “Doždj” darbiniekiem.

Tikmēr pērnā gada nogalē toreizējais Iekšlietu ministrs Kristaps Eklons (AP), izvērtējot VDD ierosinājumu, iekļāva tā dēvētajā melnajā sarakstā bijušo televīzijas kanāla “Doždj” raidījuma vadītāju Alekseju Korosteļevu, kurš pastāvīgi strādāja Gruzijā, bet pēc izteikumiem ēterā par atbalstu Krievijas armijas karavīriem tika atlaists.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: jauns.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nu nu…
nu nu…

“Ja mēs gribam izveidot demokrātisku, tiesisku un konkurētspējīgu valsti, tad augstākajos amatos ir jābūt labākajiem, ” norādīja Smiltēns.”
Tad uzreiz pāris jautājumu:
1. Vai tad 20 gadu laikā “demokrātiska, tiesiska un konkurētspējīga valsts” nav izveidota?
2. “…augstākajos amatos ir jābūt labākajiem, …” – tas par to kundzi ar fake izglītību un neesošu darba pieredzi? Vai tas par ex – “labāko”, kas saņēma kompensāciju par izlidošanu no “labākajiem” un tūlīt stājās bezdarbnieku uzskaitē?

nu nu
nu nu

Atvainojos, ne tur trāpīju

nadježda krupskaja
nadježda krupskaja

Ko tas doždjs nebrauc uz amēriku vai israēlu? Tur tak krievu esot vairāk kā eiropā. Laikam jau uzdevums tomēr ir strādāt Eiropā.

Stienis
Stienis

Nīderlandei vēsturiski nekad nav bijuši nekādi principi. Viņiem pāri visam ir nauda, darījumi un tirdzniecība. Nīderlande joprojām vērienīgi tirgojas ar krieviem, apejot ES sankcijas, paredzot izņēmumus un tml. Redzētu, cik viņi būtu lecīgi, ja atrastos krievu pierobežā.

reālijas
reālijas

Ja Latkrievijā krievvalodīgo būtu mazāk par 1% kā Nīderlandē, tad arī Latkrievija būtu trolejbuss. Bet Latkrievijas ùdensgalvā krievvalodīgo 54%, Dinaburgā 80%, Jūrmalā 70%. Jau lembergs intervijas vairs latviešu valodā nesniedz, tikai krievu. Kur tālāk? Loģiski būtu ja Latkrieviju apvieno ar Baltkrieviju.

Suns spalvu met, bet tikumu ne
Suns spalvu met, bet tikumu ne

Tagad varēs žēloties Nīderlandē par “mūsu zēniem”, kuri salst ierakumos!

LTV
LTV

Nīderlandē ir aizmirsuši kas un kur nogāza lidmašinu

Putins
Putins

Tāpat jau šengenas zonā paliks, tas labi. Lai strādā, vajadzìgajā brīdī izmantosim mūsu štirlicus. A kapēc viņi nepārcēlās uz Berlīni? Nu, tâpēc, ka Sorosam viens birojs Berlīnē jau ir. Priekš kam viņam Berlīnē divus?

lai lasās
lai lasās

Krievu imperiālistiem ir dažādi paveidi.