Bijušais NBS komandieris: Krievijas izslavētās kaujasspējas piemīt tikai atsevišķām kaujas vienībām

Juris Dalbiņš

Šobrīd viens no karstākajiem punktiem Ukrainā ir Donbasa reģions. Bijušais Nacionālo bruņoto spēku komandieris, atvaļinātais pulkvedis Juris Dalbiņš intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” norāda, ka tas, kā tiek sagatavota krievu armija, visai pasaulei ir mīkla, bet ir skaidrs, ka izslavētās kaujasspējas piemīt tikai atsevišķām vienībām.

Krievija ir sākusi liela mēroga ofensīvu Donbasā, kurai tā sen gatavojās. Tā vakar vakarā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Krievija pēc neveiksmēm pārējā Ukrainas teritorijā kaujai valsts austrumos ir gatavojusies nopietni. “Lai savai galēji nozombētajai sabiedrībai parādītu kaut kādas savas spējas un izslavēto Krievijas armijas jaudu, ir vajadzīga uzvara Donbasā,” norāda Dalbiņš.

Pēc ASV izlūkdienestu datiem, Ukrainas austrumos šobrīd ir 55 000 līdz 65 000 Krievijas karavīru, bet Mariupolē ap 8000 Krievijas kaujinieku.

Zelenskis norādīja, ka Krievija ir mainījusi uzbrukuma taktiku un šobrīd meklē vājos punktus Ukrainas armijā.

Dalbiņš norāda, ka Krievijai šobrīd nav citu variantu, kā meklēt jaunas taktikas: “Tas, kā tiek gatavota Krievijas armija, šobrīd visai pasaulei ir liela mīkla.”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TV3

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
rowdy
rowdy

Tā ir kļūda izmantot speciālas nozīmes karavīrus (desantniekus, jūras kājniekus) mēķiem, kuriem tie nav paredzēti un apmācīti.

antons
antons

Tak vēl rupuči par godu 9. maijam sadomās kaut kur bumbiņu uzmest. Puses Eiropas tutū. \Es jau vecs, bet man -varbūt nevjag.

Feģa
Feģa

Krievijas pašas izslavēti.

derdz
derdz

to tik vien Dieviņš zina …, bet mēs jau kā katrs gribam pārspēt Dievu, kā jau laikam katrs ir savā iedomā jo laikam tāpēc dots domāt

Soldieriets
Soldieriets

Krievijas armijas spējas ir švakas. To redzam. Bet paprasiet karavītiem Ādažos, vai viņi tiek gatavoti un trenēti?