Baidens nosauc Putinu par slepkavu

Baidens un Putins

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Džo Baidens otrdien pārraidītā intervijā telekanālam ABC faktiski nosaucis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu par “slepkavu” un paziņojis, ka “viņam būs jāsamaksā” par mēģinājumu iejaukties Savienoto Valstu vēlēšanās.

Telekanāla ABC žurnālists Džordžs Stefanopoluss Baidenam intervijā uzdeva jautājumu “Vai, jūsuprāt, Putins ir slepkava?” uz ko Baidens  atbildēja ar “mmh, jā”.

Šajā pašā intervijā Baidens arī izteicies, ka uzskata Putinu par cilvēku bez dvēseles, kā arī to, ka Putinam “nāksies samaksāt arī par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās”. 

Savukārt Krievija trešdien paziņojusi, ka atsauc uz konsultācijām savu vēstnieku Vašingtonā, vienlaikus uzsverot, ka vēlas novērst “neatgriezenisku” attiecību pasliktināšanos ar ASV.

“Krievijas vēstnieks Vašingtonā Anatolijs Antonovs” uzaicināts uz Maskavu konsultācijām, kas tiek rīkotas ar mērķi izanalizēt to, kas darāms un kur jāvirzās attiecībās ar Savienotajām Valstīm,” teikts Krievijas Ārlietu ministrijas paziņojumā.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Galka
Galka

Un Putins pieklājīgi novēlēja labu veselību , no kā Džo gandrīz nogāzās no trapa !

@$V
@$V

Šim tipam principu nav vispār! Lai nu kurš runātu par “iejaukšanos vēlēšanās”! :) :) :) :) Tāds klauns vēl nav redzēts. Un visi, kam tas jāzin, to zina. Protams, var izlikties, ka Džo, ir likumīgi ievēlēts. Spriežot pēc visiem viņa līdz šim izdotajiem rīkojumiem un ierosinātajiem likumprojektiem, uzdevums ir atkal sarīdīt ASV ar Krieviju, atkal sačakarēt visu Tuvajos Austrumos, nemaz nerunājot par kapusvētkiem uz robežas ar Meksiku, pazemīgu pielabināšanos Ķīnai, galēju liberālismu dzimumu politikā, ilgtermiņā neuzturamu sociālismu ekonomikā utt., utt.

Ložņa
Ložņa

Viņam nav tādu uzdevumu, ko tu te muldi. Ja nejēdz kā tur notiek- vismaz nemurgo.

Derdz
Derdz

Apsēsti ar Krieviju Rietumi, psihoze