ASV, Polija un Vācija apspriež kopīgu militāro mācību rīkošanu

militārās mācības

ASV, Polija un Vācija apspriež kopīgu militāro mācību rīkošanu Polijas teritorijā, atbildot uz Krievijas radītajiem draudiem NATO austrumu robežai, paziņoja Vācijas ārlietu ministrs Boriss Pistoriuss.

Šādas mācības tiek apsvērtas, telekanālam ARD sacīja Pistoriuss, piebilstot, ka pagaidām neatklās sīkākas detaļas.

Militārās mācības valstī, kas robežojas ar Ukrainu, dotu “ļoti nepārprotamu signālu” Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, norādīja Vācijas aizsardzības ministrs.

Un “valstīm Austrumeiropā  kā Polijai, Baltijas valstīm, Slovākijai un citām ir svarīgi redzēt, ka Vācija kā alianses svarīgākā dalībvalsts Eiropā un ASV kā transatlantiskā partnere ievēro savas saistības aizsardzībā”, uzsvēra Pistoriusss.

Viņš teica, ka NATO “ne tuvu nav vāja, kā [Putins] ilgu laiku uzskatīja”.

“Tā ir daudz stiprāka un vienotāka nekā pagājušajā gadā” pirms Krievijas pilna mēroga iebrukuma sākuma,  sacīja Vācijas aizsardzības ministrs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: sargs.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jezups
Jezups

Atstrādās 3 Pasaules kara scenāriju ?

Ansis
Ansis

Nē, eiropiešu kopēju aizsardzību pret krievu āziatiskajiem mežoņiem.

sorosīte šmēlerte
sorosīte šmēlerte

Nevis eiropiešu kopējo aizsardzību, bet poļu aizsardzību un varbūt lietuviešu. Tiem, kas paši sevi grib aizsargāt, arī citi gatavi palīdzēt. Ja Latkrievijas nostāja ir tāda, ka robežai ar Baltkrieviju ir jābūt kā latkrievietes kājstarpei, tad diez vai ar tādu laistuvi kādam gribēsies kaut ko kopēju

linda abu meri
linda abu meri

Latvijas armijai ir jābūt labi paēdušai.