ASV pirmo reizi kopš PSRS sabrukuma atsāk kodolieroču lādiņu ražošanu

kodollādiņš

Saskaņā ar Nacionālās kodoldrošības administrācijas (NNSA) datiem, 2023. gadā ASV izlaidīs desmitiem jaunu kodolgalviņu, ziņo Jauns.lv.

Saskaņā ar NNSA ziņojumu, plānots katru gadu saražot 80 plutonija kodolus, kas ir galvenais stratēģisko un taktisko kaujas galviņu un bumbu elements.

Tāpat plānots turpināt darbu pie Eiropā izvietoto kodolbumbu “B61-12” kalpošanas laika pagarināšanas, un uz zemūdenēm izvietoto starpkontinentālo ballistisko raķešu “Trident II” kaujas galviņu modernizācijas.

Avots: Jauns.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
derdz
derdz

ļaunums ir tas, kaut kas tāds, kas liek cilvēkiem savā starpā konfliktēt, utml., un karot, jo sēj nāvi, un visiem cilvēkiem pret to ir jāveršas, un būt par tradicionālām ģimenes vērtībām, bērni = sieviete + vīrietis, un ar mīlestību, domās un darbos, pret visu dzīvo

Bumbas jāražo pretī
Bumbas jāražo pretī

Cerams, ka tādā gadījumā pārējās valstis darīs to pašu, lai stāvētu pretī pasaulē lielākajam agresoram. Cik karus agresors manas dzīves laikā vien ir sācis, un ir vienīgais kas nometis kodolieročus uz pilsētām.

Derdz
Derdz

Kaut kā neticams ka atsaka un sēdēja pie vecās tehnologijas