Aizturēts Baltkrievijas Izmeklēšanas komitejas darbinieks, kurš bija lūdzis politisko patvērumu Latvijā

Politisko patvērumu Latvijā lūdzis bijušais Baltkrievijas Izmeklēšanas komitejas darbinieks Andrejs Ostapovičs, kurš pēc vardarbīgi apspiestajiem protestiem publiski pameta dienestu. Gaidot vīzu iebraukšanai Latvijā, viņš Pleskavā aizturēts, vēsta Latvijas Televīzija.

Kā pastāstījis advokāts, Ostapovičs vēlējies patverties Latvijā un Pleskavā gaidījis vīzu iebraukšanai mūsu valstī

“Viņš atradās Pleskavā, pēc tam viņu aizturēja Pleskavā pēc Baltkrievijas varas iestāžu lūguma, kā es to sapratu. Vakar viņu atlaida, un cilvēki civilajā viņu aizveda pāri robežai uz Baltkrieviju. Vairāk man informācijas nav,” skaidroja advokāts.

Latvijas Ārlietu ministrija informāciju par konkrēto gadījumu nesniedz un nekomentē, vai saņemti pieprasījumi par politisko patvērumu Latvijā.

Ostapoviča draudzene Baltkrievijas medijiem stāstījusi, ka vīzu iebraukšanai Latvijā vajadzējis saņemt 24.augustā.

Pēc advokāta sacītā bijušais izmeklētājs patlaban atrodas Baltkrievijā, taču nav zināms, kur. 

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
tire
tire

Nekādu ilūziju par auseklijas birokrātiju un tās spriestpējām, kur nu vēl pārpratumu vērtajiem politiķiem

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Būt par opozicionāru ir muļķīgi. Šādi var sačakarēt dzīvi sev un savai ģimenei. Nevienā valstī šādus cilvēkus nemīl. Vai kāds vel atceras A.A.Bērziņu? Nu, kaut kas mainijās no viņa rīcības? Protestēt nav jēgas. Labāk ir balsot ar kājām, pametot valsti. Drošības iestādes var noorganizēt Elli līdz mūža galam šādam cilvēkam. Ar patiesu skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) #SkaudībasDievs