Zviedrijā pedofili tiks ārstēti ar zālēm

pedofili

Zviedrijā zinātnieki uzsākuši līdzekļu vākšanas kampaņu medikamentu ražošanai, ar ko tiktu ārstēti pedofili. Zinātnieki cer, ka lietojot zāles, viņu seksuālās tieksmes kļūs vājākas un vīrieši spēs kontrolēt savu uzvedību attiecībā pret bērniem, raksta The Guardian.

Zviedri apgalvo, ka spēs mazināt pedofilu asinīs testosterona – vīrišķā hormona, ko producē sēklinieki – līmeni organismā. Vīrietim ar samazinātu testosterona koncentrāciju asinīs strauji krītas vai pilnībā zūd dzimumtieksme (libido), samazinās erekcija, mazinās locekļa jutīgums uz dzimumkairinājumu, vājinās arī orgasms jeb patīkamās sajūtas sēklas izšļākšanas laikā. Vīrieša dzimumloceklis un sēklinieki samazinās izmēros un apjomos.

Tiks veikts eksperiments, kurā piedalīsies 60 vīrieši, kuri būs sadalīti divās grupās. Pirmās grupas dalībnieki lietos medikamentus, otrās – placebo.

Zviedru zinātnieki nolēmuši brīvprātīgos eksperimenta dalībniekus ārstēt ar tādu pašu metodi, ar kuru ārstē prostatas vēža slimniekus. Pētnieki cer, ka pēc ārstēšanas kursa beigšanas pedofili vairs nejutīs paaugstinātu seksuālo uzbudinājumu pret bērniem, kā arī spēs savu uzvedību labāk kontrolēt.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Guardian

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar