6 zodiaka zīmes, kam riebjas sabiedrība

Māja kā radīta vientuļniekam. Īslande

Kurās zodiaka zīmēs dzimušo vidū sastopami visvairāk indivīdu, kas vairāk par visu mīl vientulību vai, labākajā gadījumā,  pavadīt laiku šaurā ģimenes un draugu lokā?

Noskaidrosim!

1. Vērsis

zodiaks

Savā dziļākajā būtībā Vērsis ciest nevar vietas, kur apgrozās daudz ļaužu un ir mūžīga burzma. Vērsim ir augsts pašvērtējums un izteikta mīlestība pret sevi – tās ir brīnišķīgas īpašības, kamēr jūs ar to neaizskarsiet Vērsi.

Vērsim nepatīk veiksmīgi cilvēki, kas par saviem sasniegumiem neklusē. Ja kāds nemitīgi lielās Vērša klātbūtnē, iekšēji Vērsis būs jau trīsreiz apslāpējis uguni sevī. Vērsim nepatīk sajust kaut ko svešu, un ja jūs lielāties ar saviem panākumiem, tādā veidā jūs viņu aizskarat.

Viņš jums neteiks ne vārda, bet klusībā ienīdīs. Tāpēc labāk paturiet savu veiksmi pie sevis.

 

2. Vēzis

zodiaka zīmes

Viņi klusībā ienīst visus, ja jūt, ka viņos neklausās vai ignorē.

Ja no Vēža sajūtām kāds izvairās, un Vēzis to vienmēr zina, viņš to iztulko tā: viņam par mani ir nospļauties! Un tas Vēzi ļoti apbēdina un vienlaikus sadusmo.

Vēzi sevišķi kaitina, ja viņam netic uz vārda vai apšauba viņa talantus. Vēžiem bieži ir problēmas ar pašvērtējumu, taču viņi to neizrāda.

Ja Vēzis domā, ka jūs viņu nenovērtējat, viņš to atcerēsies ļoti ilgi.

Tāpēc vislabāk Vēzis jūtas vientulībā ar sevi – vienīgais cilvēks, kurš ne apšauba viņa spējas, ne šaubās par viņa sasniegumiem.

 

3. Jaunava

Jaunava

Jaunavas ne pārāk mīl citus cilvēkus. It īpaši tos, kas nedara tā, kā viņa grib.

Jaunavai nepatīk arī nenopietni, vieglprātīgi un slinki cilvēki. Bet ja jūs turklāt vēl nenomazgāsiet netīros traukus un atstāsiet tos Jaunavas virtuves izlietnē, tad zaudēsiet viņas cieņu uz visu mūžu!

Bez tam, Jaunavas ir ļoti gudras, un, kā likums, jūtas nogurdinātas tad, ja pamana, ka pie apvāršņa ir kāds tikpat gudrs kā viņa pati. Bet klausoties kādā, kurš gvelž aplamības, klusībā sāk ienīst visus cilvēkus, jo “ar muļķiem man nav pa ceļam”.

 

4. Skorpions

zodiaka-zimes-10

Skorpioniem piemīt nosliece būt ārkārtīgi aizdomīgiem, ka visi to vien vēlas, kā viņus piemānīt un apkrāpt. Jums ir jāpierāda, ka jums var uzticēties un jāpārliecina viņš par to, ka jūs nekad, nekad, nekad viņa uzticību nepievilsiet.

Tas ir diezgan ilgs un sarežģīts process. Un ja nu tomēr jūs kādreiz viņam nodarīsiet pāri, gaidiet ļoti nesaudzīgu atriebību. Tāpēc bieži vien Skorpions izvēlas vispār nesatikties ar pārāk daudz cilvēkiem, lai nebūtu jāpiedzīvo vilšanās. Kam viņam tas?

 

5. Mežāzis

zodiaka-zimes-2

Mežāži var cilvēkus neieredzēt divos gadījumos: 1) ja cilvēki ar viņiem strīdas un izsaka savu neapmierinātību; 2) ja cilvēki izrāda šaubas par viņa prasmēm.

Visi Mežāži zina, ko viņi dara un kā viņi to dara, un necieš, ja kāds uzmana katru viņa soli.

Šajā zīmē dzimušie ir ļoti uzticami un mīl strādāt, tāpēc tie, kuri dod padomus tikai kaitina viņu!

Mežāžiem nav vajadzīgs vērtējums no malas vai padomi, viņi necieš frāzi “bet es tavā vietā darītu tā”.

Pamēģiniet pakritizēt Mežāzi vai norādīt uz kādu viņa trūkumu, un jūs redzēsiet, cik ļoti viņš var nemīlēt kādu!

 

6. Ūdensvīrs

zodiaka-zimes-udensvirs

Ūdensvīrs visus cilvēkus uztver tādus, kādi viņi ir, un viņiem patīk īsti cilvēki. Šajā zīmē dzimušie absolūti necieš tos, kuri izliekas un cenšas radīt par sevi labāku iespaidu nekā viņi ir. Ja jūs nevarat būt pats, Ūdensvīrs gluži vienkārši no jums izvairīsies.

Šī zīme tāpat necieš tos, kas cenšas viņu mainīt. Dažādi padomi vai viņa rīcības alternatīvu ieteikumi izsit Ūdensvīru no rāmjiem. Ūdensvīrs tad ne tikai kļūst tāds, kādu jūs viņu nudien negribat redzēt, bet vēl arī ienīdīs jūs uz mūžu un pārstās ar jums kontaktēties.

Protams, vislabāk Ūdensvīrs jūtas divvientulībā ar sevi.

 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar