Zodiaka Vēzis — labākais mīļākais, kādu vien var vēlēties. Lūk, kāpēc

zodiaka vēzis

Zodiaka Vēzis ir emocionāls, juteklisks, aktīvs un apveltīts ar bagātīgu iztēli. Turklāt attiecībās – mīlestībā un draudzībā – uzticībai nav robežu.

Ja iemīlēsi Zodiaka Vēzi, nekad nenāksies to nožēlot. Lūk, kāpēc:

1. Viņš sargā un rūpējas līdz pat pēdējai savas dzīves minūtei

Vēzis — ideāls partneris jebkurā darījumā un komandā, tostarp attiecībās. Nav labākas zīmes visā Zodiakā, ar kura pārstāvi dibināt ģimeni. Visa atslēga – viņu uzticība.

Turklāt Zodiaka Vēži nekad nav noskaņoti kareivīgi. Drīzāk otrādi: viņos ir pa pilnam tēvišķa instinkta, un uzbrūk viņi vienīgi tad, ja attiecību idille draud izjukt.

Jūs droši varat mīlēt Vēzi, draudzēties ar viņu, būt kolēģi, dibināt ģimeni, galu galā. Viss būs tip top. Šis cilvēks nekad jūs nenodos.

Vienīgais, no kā der uzmanīties attiecībās ar Vēzi — tā ir viņa greizsirdība. Jūs var pārsteigt nesagatavotus tās iespaidīgie mērogi.

Taču raugoties no citas puses, tas nemaz nav slikti. Vēži vienkārši rūpējas par jums un vēlas aizsargāt to, kas viņam ir dārgs.

 

2. Viņš visu dara kaislīgi un ar mīlestību, lai kas tas būtu

Zodiaka Vēzis — pati jutekliskākā un jūtīgākā zīme visā Zodiakā. Viss, ko viņi dara, tiek paveikts ar mīlestību – gan prātā, gan sirdī.

Lūk, kāpēc Zodiaka Vēža zvaigznājā dzimušie ir tik jutekliski mīlētāji. Lūk, kāpēc viņi ir tik lieliski partneri un maigi mīļākie. Lūk, kāpēc jūsu vēlmes seksā Vēžiem ir svarīgākas par to, ko vēlas viņš pats.

3. Viņš ir sapņotājs

Pieplusojiet mīlestībai viņa bagātīgās iztēles spējas, un jūs sapratīsiet, ka dzīve kopā ar Zodiaka Vēzi ir pasakaina. Vēžiem nekad nebūs gana ar „parastu” dzīvi, viņi nemitīgi jums stāstīs savu versiju par to, cik pasakaina ir dzīve. Un tas piespiedīs jūs pamest jūsu komforta zonu, lai dzīvi patiešām padarītu tādu, par kādu stāsta Vēzis.

Un vai tad tas nav tieši tas, kas jums ir nepieciešams attīstībai?

 

4. Viņš ir iejūtīgs

Ja jums ir nepieciešams padoms, jautājiet to Vēzim. Iespējams, viņš jums pateiks pavisam ne to, ko vēlējāties dzirdēt, taču patiešām uzklausīs un iedziļināsies jautājuma būtībā.

Vēži prot adaptēties, uzklausīt un saprast citu viedokli. Viņi ir ļoti prātīgi, savukārt viņiem piemītošā intuīcija padara Vēžus par lieliskiem padomdevējiem.

Viņi ir godīgi un gādīgi. Jebkurā mājā, kur viņi iegriežas, atmosfēra kļūst harmoniska. Vai vēl speciāli jāuzsver, cik tas ir svarīgi divu cilvēku attiecībās?

Vēzis ir partneris, kuram jūs droši varat uzticēties un saskarsmē ar kuru varat būt atklāts.

 

5. Viņš ir izturīgs

„Ja kaut kas nāk viegli, tātad, visticamāk, tas nav nekā vērts”, — uzskata Vēzis. Viņi zina, ka par visu dzīvē nākas cīnīties, un nekas netiek dots tāpat vien.

Tāpēc viņi netaisa histēriju sīkumu dēļ, neuztraucas sīkumu dēļ un vispār viņi nav tikpat trausli un ievainojami, kā lielākā daļa citu Zodiaka zīmju pārstāvju.

Ja Vēža ceļā gadās kaut kas sarežģīts un nesaprotams, tas tikai vēl vairāk motivē viņu kustēties ātrāk. Vēzis nekad nepadodas. Viņš neliksies mierā, ja saņems atteikumu no iecerētās. Viņš zina: ir vienkārši vairāk jāstrādā, un dosies izraudzīties viņai dāvanu.

 

6. Viņš prot adaptēties

Vēžiem nesagādā grūtības adaptēties, dzīvojot kopā ar partneri. Viņi viegli pielāgojas jaunajiem apstākļiem un mīļotā cilvēka dzīves ritmam. Ja nepieciešams, viņi var arī sēdēt mājās, ja to vēlas partneris, vai, gluži pretēji, doties katru piektdienu uz naktsklubu ballēties, ja tas sagādā prieku otram cilvēkam.

Pats galvenais — neatņemiet Vēzim viņa brīvību un neatkarību! To gan viņš necieš.

Vēža spējas ātri mainīties neļaus kopdzīvei ieslīgt rutīnā. Satraukumu, iespējams, būs daudz, taču vienmuļība – ne mūžam!

 

7. Viņš ir atklāts

Vēži — tie ir cilvēki, kuru domāšanu neietekmē vispārpieņemtie stereotipi. Viņi labprāt pieņem visu jauno un nemēdz citus nosodīt. Vēži ir pārliecināti, ka katram cilvēkam ir tiesības „uz savu uti, kas liedzas – tam divas”. Tāpēc Vēža partnerim nav jābaidās un jāslēpj savas oriģinālās aizraušanās, ja tādas ir.

 

8. Viņš ir garā brīvs

Vēži pa dzīvi soļo paši savā ritmā. Lai gan lielākā daļa ļaužu parasti izvēlas iet vienā solī ar pūli, Vēži zina, ka viņu ceļš – tas nav ceļš, pa kuru dodas vairākums. Tāpēc nebrīnieties, ja par Vēža izredzēto kļūst persona, par kuru šausminās sabiedrība.

Viņi netiecas būt uzmanības centrā, dažreiz pat mēdz vairīties no publicitātes. Turpretī, ja uzdosiet Vēzim tiešu jautājumu, saņemsiet tikpat tiešu un godīgu atbildi.

Būt attiecībās ar Vēzi vienmēr ir patīkami: šīs Zodiaka zīmes pārstāvji prot nesaspringt par sīkumiem, jo jūtas iekšēji komfortabli paši.

 

9. Viņš nemitīgi sagādā pārsteigumus

Vēži ir pārsteidzoši un noslēpumaini. Visi tiecas izzināt viņu noslēpumus, minot – ko tad viņi patiesībā domā.

Taču neuztraucieties – visi pārsteigumi, kurus Vēzis jums sagādās, būs patīkami. Vēži ir improvizācijas meistari. Viņi prot dāvināt un sagādāt labsajūtu. Un nevis reizi vai divas gadā, bet ļoti bieži.

 

10. Viņam nepatīk strīdēties

Pati izcilākā Vēža īpašība – prasme strīdēties. To pat īsti nevar dēvēt par strīdēšanos, jo Vēzis vienmēr ir mierīgs un nekad nepaceļ balsi.

Vēzis necieš, ja viņa klātbūtnē kāds strīdas. Vēl vairāk, ja plēšas viņam tuvi cilvēki. Viņi katrā cilvēkā saskata labākās īpašības, pieverot acis uz negatīvajām.

Savas spējas visās situācijās saskatīt labo dēļ, Vēži ir lieliski tiesneši un spēj samierināt draugus, kuri naidā skrāpē viens otram acis no pieres ārā. Vēža mīļotais cilvēks vispār var necerēt izvest viņu no pacietības. Vai tas nav lieliski?

Kad Vēži tā rāmi un lēnām strīdas paši, viņi nebaidās atzīt, ja kļūdījušies. Vēži atvainosies un centīsies nolīdzināt domstarpības, kas radušās starp partneriem.

Vēzis ir pārliecināts: jo ātrāk domstarpības tiks atrisinātas, jo ātrāk attiecības atkal ieies attīstības fāzē.

 

Vai tad tas nav lieliski? Mīliet Zodiaka Vēzi! Tas ir tā vērts.

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Sagatavots pēc dažādiem avotiem

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar