Zodiaka Mežāžis – jums ellišķi paveicies, ja viņš ir jūsu dzīvē

Mežāži labākie

Deviņi iemesli, kāpēc jums ir neticami paveicies, ja jūsu dzīvē ir Zodiaka Mežāzis.

Ikvienā draugu kompānijā ir jābūt vienam cilvēkam, kurš visu izplānos, sasauks visus kopā un nekad nesūkstīsies, ka tas viss jūsu vietā jādara viņam vienam pašam. Ir jābūt kādam ar stingru raksturu un augstu atbildības sajūtu.

Un jūs, bez šaubām, ziniet, par kuru ir runa. Viņš/viņa izliekas, ka ballītes viņu neinteresē, taču ielūgumu saņems pats pirmais.

Pareizi – šis cilvēks ir Zodiaka Mežāzis. Jūs negribat, lai viņš pazūd no jūsu redzesloka un draugu pulka, un paši pat nezināt, kāpēc. Mēs jums pastāstīsim –  Mežāžiem piemīt rakstura īpašības, kas padara viņus par tādiem cilvēkiem, kuru atrašanās jūsu tuvumā un draugu lokā vienkārši ir nepieciešama.

 

1.Viņi ir punktuāli

Zodiaka Mežāži apzinās, cik vērtīgs ir laiks, tāpēc cenšas izmantot katru minūti.

“Ja uz tikšanos esi ieradies desmit minūtes pirms norunātā laika – tu esi atnācis laikus. Ja esi ieradies precīzi norunātajā stundā – tu jau esi nokavējies”. Tā ir viņu dzīves devīze. Un protiet to novērtēt!

 

2. Viņi ir ļoti strādīgi

Jā, cilvēki, kuri dzimuši Mežāža zvaigznājā, mazliet par daudz cenšas visu kontrolēt, bet tas ir vienīgi tāpēc, ka darbs ir viņu dzīves jēga un viņi baidās bezjēdzīgi iztērēt kaut mirkli savas dzīves.

Viņiem nav nepieciešama speciāla motivācija, lai jebkurā brīdī nodemonstrētu labāko, uz ko viņi ir spējīgi. Pat mazus un „nesvarīgus” darbiņus Mežāzis padarīs pēc labākās sirdsapziņas, netaupot ne pūles, ne rūpību.

Un ja jums šodien ir dzimšanas diena, varat nešaubīties: Zodiaka Mežāzis būs sarūpējis ideālu dāvanu.

 

3. Viņu rīcība vienmēr ir loģiska un pamatota

Ja nākas pieņemt svarīgus lēmumus, uzklausiet, ko par to domā Mežāzis.Viņu spriedumi vienmēr ir loģiski un pamatoti. Tāpēc šajā zīmē dzimušie cilvēki būs lieliski  konsultanti – prāts domā analītiski un izturēšanās ir apbrīnojami līdzsvarota. Mežāžu organizētība ir tikpat dabiska, kā padarīt darbu pēc labākās sirdsapziņas.

Mežāži atrisina problēmas, rīkojoties pēc izstrādāta plāna un sistēmas. Ja Mežāzim ir mērķis, viņš noteikti to sasniegs, neraugoties uz to, cik sarežģīti tas būs.

Strīdēties ar Mežāzi nav vērts, ja neesat simtprocentīgi pārliecināts par savu taisnību. Zodiaka Mežāži izmantos loģiku, lai pierādītu jums, ka esat alojies. Ja jums ir aizdomas, ka kāds mēģina jūs apkrāpt, atklājiet to Mežāzim. Liekot lietā savu analītisko prātu un loģiku, Mežāzis ātri vien krāpnieku izvilks dienas gaismā.

 

4. Viņi ir ambiciozi

Zodiaka Mežāža ambīcijas kalpo viņiem par lielisku motivāciju strādāt jebkurā situācijā un diennakts stundā. Viņi nemitīgi alkst iemācīties kaut ko jaunu un uzlabot jau esošās prasmes.

Taisnību sakot, Zodiaka Mežāzis ir mega ambiciozs. Ja jūsu draugs, darījumu partneris vai tuvinieks ir dzimis šajā zvaigznājā, varat nešaubīties – viņi vienmēr jūs atbalstīs un palīdzēs sasniegt arī jūsu mērķi, jo tā apmierinās paši savas ambīcijas. Starp citu, tieši šīs rakstura īpašības dēļ Zodiaka Mežāži ir lieliski vecāki!

Viņi skaidri apzinās, ka „tur – augšā” visiem vietas nepietiek, tāpēc, ja jūsu mērķis viņiem šķiet vilinošāks, Mežāzis atbalstīs jūs un darīs visu, lai palīdzētu jums nokļūt virsotnē.

 

5. Viņi naudu tērē saprātīgi

Nenoliedzami, Mežāžiem ļoti patīk stilīgi ģērbties un izmantot jaunākās tehnoloģijas. Taču viņi nekad nemaksās simtkārtīgu uzcenojumu par lietām, kas viņiem nav nepieciešamas. Vai arī, ja to pašu citā tirdzniecības vietā var nopirkt par saprātīgu naudas summu. Viņi apzinās, cik sūri un grūti strādā, un kaisīt sapelnīto naudu vējā viņiem roka neceļas. Tāpēc nav labāka drauga, ar kuru kopā doties veikalu ķemmēšanas tūrē, kā Mežāzis.

Zodiaka Mežāzis vienmēr patur prātā lietu vērtību. Viņi zina, kad patiešām var izdot naudu par iekāroto preci, un kad labāk ir maku paturēt kabatā. Mežāžu prātā ieslēdzas personīgais „Salīdzini cenu” portāls. Un ja jūsu potenciālais pirkums kaut kur citur ir iegādājams lētāk, varat nešaubīties – Mežāzis jums to noteikti pateiks.

Taču neraugoties uz iepriekš teikto, Mežāži nav skopi. Viņi prot reizi pa reizei palutināt gan sevi pašu, gan savus draugus un tuviniekus. Viņi ir gatavi maksāt, ja zina, ka tas var sagādāt prieku.

 

6. Viņi ir godīgi

Jāteic atklāti, dažreiz pat pārāk godīgi. Zodiaka Mežāža zīmē dzimušie cilvēki ir slaveni ar savu aso mēli, un tāpēc bieži vien izpelnās kritiku par savu „salto sirdi” un neiejūtību. Bet viņi atšķirībā no vairuma tikai runā to, ko domā.

Mežāžiem vienmēr ir argumentēts viedoklis jebkurā jautājumā. Un jums ir vērts tajā ieklausīties! Ņemiet vērā, ka ne visi pateiks taisnību par jums bez piepušķošanas vai glaimiem. Bieži tas ir kaitinoši, bet vienmēr – vērtīgi. Nebaidieties – Mežāži vienmēr izsakās delikāti, nevienu necenšoties apvainot, jo viņu plašā sirds neļauj nevienu sāpināt.

Turpretī paši Mežāži taisnību par sevi vai norādes uz savām kļūdām uztver cieņpilni un “vēsu ģīmi”, kaut gan iekšēji to ļoti pārdzīvo.

 

7. Viņi ir ļoti pacietīgi

Mežāžu pacietība – tas ir patiešām liels talants, ar kuru šos cilvēkus apveltījusi daba. Mežāža zīmes pārstāvji ir paši pacietīgākie visā Zodiakā.

Ja jūs jau sen mokāties neziņā, kā atrisināt kādu delikātu situāciju, jautājiet padomu Mežāzim – viņi prot atrisināt problēmas bez liekas jezgas un skandāliem.

Un ja jums pašam ir kāds noslēpums, kas nomāc sirdi, droši uzticiet to Mežāzim: viņš uzklausīs un tālāk nestāstīs!

 

8. Viņi ir uzticami

Iepazīstoties ar Mežāzi, var šķist, ka viņš/viņa ir pārāk atturīgs un iedomīgs. Taču tā ir tikai viņa pašaizsardzība. Mežāžiem ir nepieciešams laiks, lai atvērtos. Turpretī pēc tam jūs sapratīsiet, ka uzticamāku cilvēku – draugu, mīļoto, darījumu partneri – par šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem plašajā pasaulē neatrast.

Mežāzis ir ļoti lojāls pret cilvēkiem, kuri viņiem svarīgi. Novērtējiet to, ka varat uzticēties viņiem bez bailēm, ka jūsu noslēpumi nekad nenonāks dzeltenās preses slejās.

Ja gaužās asarās mirkdams piezvanīsiet Mežāzim nakts vidū, lūdzot palīdzēt, Mežāzis celsies un ies. Un viņš vienmēr nostāsies jūsu pusē, kas arī nav mazsvarīgi!

 

9. Viņi augstu vērtē ģimeni

Mežāzis par ģimeni uzskata visus tos cilvēkus, kurus mīl un ciena, ne tikai radniecības vai laulības saitēm saistītos. Un ikkatrs no šiem cilvēkiem simtprocentīgi var paļauties uz Mežāzi. Taču te nu ir jāuzmanās, lai nepārkāptu robežu – neuzsēstos viņam uz kakla un netirinātu kājeles, neko pretī nesniedzot.

Mežāži prot savas ambīcijas iebāzt kabatā, ja redz, ka svarīgāk tobrīd ir palīdzēt citiem.

 

Īsāk sakot, jums ir velnišķīgi paveicies, ja jūsu dzīvē ir cilvēks, kurš dzimis Zodiaka Mežāža zīmē! Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti līdzsvaroti un dzīvē prot tikt galā ar jebkurām raizēm un problēmām. Mežāži ir neatsverami jūsu dzīvē ne tikai kā cilvēki, kuriem vērts līdzināties, bet arī kā tādi, uz kuriem vienmēr var paļauties pat pašās kritiskākajās situācijās.

 

 
Atradi līdzības vai vēlies kaut ko papildināt? Dalies raksta komentāros un seko mums Facebook un Twitter !

 

Avots: Astrology

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar