Ziedu horoskops: kādas puķes viņām patīk

ziedu horoskops

Jau rīt Rīgas ielās, cits citu apsteigdams, diebs vīrieši ar ziedu klēpjiem rokās. Nu, tā vismaz vajadzētu būt, jo raugi – klāt atkal brīdis, kad pasniegtie  (vai nepasniegtie) ziedi sievietei 8.martā, iespējams, kļūs par katalizatoru daudzu attiecību noturībai.

Kā trāpīt desmitniekā, lai dāvātie ziedi mīļotajai sievietei patiešām patiktu? Ielūkojieties ziedu horoskopā – kādas puķes viņām patīk vislabāk un izvēlies tās katrai Zodiaka zīmei!

 
ziedi sievietei
Auni pēc dabas ir kaislīgi un ekstravaganti cilvēki. Šajā Zodiaka zīmē dzimušās sievietes priecāsies par tulpēm, rozēm un anemonēm spilgtos toņos – sarkanām vai oranžām.

 
ziedi sievietei
Ja jūsu mīļotā sieviete ir dzimusi Vērša zīmē, tas nozīmē, ka dzīvē viņai patīk miers un harmonija – dāviniet baltas vai rozā puķes ar neuzbāzīgu, bet dabisku aromātu, piemēram, krizantēmas, gladiolas vai maijpuķītes.

 
Ziedi sievietei
Dvīņi ir jutekliski un nepastāvīgi cilvēki, tāpēc šajā zīmē dzimušajām sievietēm patiks buķete no dažādiem ziediem. Kompozīcijā var likt mimozas, narcises, frēzijas, rozes vai gladiolas. Pati piemērotākā krāsu gamma ziediem, kurus pasniegsiet Dvīņu sievietēm: gaiši dzeltenas, baltas, lillā un gaiši zilas.

 
ziedi sievietei
Sievietēm – Zodiaka Vēžiem dāviniet maigus ziedus ar izsmalcinātu aromātu – īrisus, lilijas, sniegpulkstenītes, kallas. Šī ir Zodiaka ūdens zīme, tāpēc vislabāk derēs ziedi aukstajos toņos – balti, zili, gaišzili.

 

ziedi sievietei

Majestātiskajām Lauvenēm ir jādāvina lieli un bagātīgi ziedu pušķi. Lauvas zīmē dzimušās sievietes atzinīgi spilgtas koši sarkanas, oranžas vai dzeltenas krāsas ziedus. Dāviniet viņām peonijas, rozes, dālijas, gladiolas vai saulespuķes.

 

ziedi sievietei

Jaunavas pēc dabas ir praktiskas un viņām vislabāk patīk ne pārāk dārgas, bet izsmalcinātas dāvanas. Viņas priecāsies par vijolītēm, asterēm, mimozām vai krizantēmām. Ieteicamā krāsu gamma: balts, gaiši zils un violets.

 

ziedi sievietei

Mīļotajai, kas dzimusi Svaru zīmē, pērciet greznus ziedus: orhidejas, gladiolas, gardēniju (jasmīnus), frēzijas vai tējas rozes. Vislabāk izvēlieties maigus toņus: rozā un gaiši violetos.

 

ziedi sievietei

Sievietes – Skorpioni ir jutekliskas un izlēmīgas, dāviniet viņām asinssarkanas vai dzeltenas rozes. Viņām patiks arī pildītās krizantēmas.

 

ziedi sievietei

Sievietes zodiaka Strēlnieki – ugunīgas un optimistiskas būtnes, viņām vislabāk patiks visi pavasara ziedi: frēzijas, krokusi, hiacintes, tulpes, narcises. Krēsu gamma: spilgti sarkanie un violetie toņi.

 

ziedi sievietei

Ja vēlaties Starptautiskajā sieviešu dienā apsveikt Zodiaka Mežāzi, dāviniet viņai tulpes, neļķes vai krizantēmas. Šajā Zodiaka zīmē dzimušām sievietēm patīk klasiskas un tradicionālas ziedu kompozīcijas no baltiem un maigi rozā ziediem.

 

ziedi-sievietei-8-marta-11

Ūdensvīra zīmē dzimušās sievietes ir ļoti neordināras un neatkarīgas būtnes. Tāpēc viņas iepriecināt izdosies tikai ar neparastiem ziediem, piemēram, oriģinālu toņu kallām, strelīcijām, protejām vai antūrijām.

 

Zodiaka Zivīm ir jūtīga un smalka dvēsele, viņām patiks ziedu klēpis no maigām lilijām, kreimenēm, orhidejām, jasmīniem. Toņi: baltie, mēļi rozā, gaiši zilie, purpura.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Metro

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar