Zemūdens peldētājs ar kailām rokām atkaujas no haizivs

Nirējam no Dienvidāfrikas izdevies ar kailām rokām atkauties no lielas baltās haizivs, raksta The Independent. Elpu aizraujošais incidents noticis netālu no Sentdžonsas (Port St. Johns).

29 gadus vecais Metjū Danuā (Mathieu Dasnois ) kopā ar pārējiem tūristiem vizinājies ar jahtu un baudījis ekskursiju. Puisim sakārojies izmēģināt savu jauno zemūdens peldēšanas masku un viņš meties ūdenī. Aizpeldējis no jahtas apmēram 20 metrus, Metjū piepeši ieraudzījis haizivs spuru, kas draudīgā ātrumā viņam tuvojusies.

„Es sāku peldēt jahtas virzienā un nokavēju uzbrukuma brīdi. Haizivs sagrāba mani aiz kājas un vilka dzelmē. Nesaprotamā veidā man izdevās ar pirkstu iebakstīt ūdens nezvēram  acī, un plēsoņa uz mirkli mani palaida vaļā. Pēc tam tā vēl divas reizes mēģināja man uzbrukt, bet es rīkojos analoģiski. Cīniņā noraudzījās jahtas pasažieri. Kad es piepeldēju pie jahtas, viņi palīdzēja man uzrāpties uz klāja,” stāsta Metjū.

Shark-Attacks-Man-

Pēc notikušā jahta piestājusi krastā, kur haizivs uzbrukuma upuri nodeva mediķu aprūpē. Brīnumainā kārtā puisis nebija guvis nopietnus savainojumus.

„Man patiešām paveicās. Kaut gan tomēr cīniņš īsti veiksmīgs nebija – haizivs pievāca manu jauno pleznu,” Metjū ierakstījis savā Facebook lapā. Zemūdens peldētājs arī piebildis, ka negrasās mest pie malas savu vaļasprieku, tomēr turpmāk niršot tikai ļoti skaidros ūdeņos un laivas tuvumā.

 

Avots: The Independent

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar