Žans Klods van Damme sarīko skandālu tiešajā ēterā

Žans Klods van Damme intervijas laikā tiešajā ēterā populārajā Austrālijas televīzijas rīta raidījumā Sunrise klupa krāgā gan klātesošajiem žurnālistiem, gan plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem vispār.

55 gadus vecais aktieris, kurš raidījumā piedalījās ar satelītsakaru starpniecību, uzmeta lūpu par to, ka masu mediju pārstāvji to tik vien darot, kā „jau 25 gadus bez mitas uzdod viņam vienus un tos pašus jautājumus”.

“Piedodiet, puiši, bet man tas jau ir līdz kaklam. Vai jums ir kaut kas, kas patiešām varētu man būt interesants?” – kļuvis nikns, vaicāja aktieris.  Kā teica van Damme, viss, kas interesē žurnālistiem, ir tikai tas, kā viņš trenējas, ko domā par savu dēku ar Kailiju Minogu un kādas attiecības viņam ir ar citiem filmēšanas laukuma kolēģiem.

Galu galā aktieris noskaitās pavisam, norāva mikrofonu un devās prom. “Pie velna (viņš teica rupjāk – red.), kas notiek ar Austrāliju?! Kas vispār notiek? Es nespēju vairs to klausīties, es tam visam esmu par prastu”, – viņš šņāca. Skatieties video, Žans Klods van Damme teica ne tikai to.

Interesanti, ka televīzijas intervija bija plānota kā daļa no reklāmas kampaņas van Dammes tūrei Austrālijā, kuras nosaukums būs “Unplugged and Unscripted”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Sunrise

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar