Volvo pirmais elektromobilis gaidāms 2019.gadā un to ražos Ķīnā

auto Volvo

“Volvo” pirmais auto modelis ar pilnībā elektrisku spēka iekārtu gaidāms 2019.gadā. To ražos Ķīnā, vēsta Business Insider.

Par pirmo “Volvo” elektromobili varētu kļūt vidējās klases krosovers, kas ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem varēs nobraukt aptuveni 500 km un konkurēs ar “Tesla Model X”.

Volvo

Zviedru kompānijas vadība apstiprinājusi, ka katram modelim tiks izveidota hibrīdmodifikācija. Par gabarītos lielāko modeļu (“60” un “90” sērija) pamatu kļūs SPA platforma. Bet kompaktajiem modeļiem (“40” saime) ražotājs izvēlējis CMA arhitektūru. “Volvo” norāda, ka abas platformas tiek izstrādātas tā, lai varētu izmantot gan tradicionālos dzinējus, gan hibrīda un elektriskās iekārtas.

Līdz 2025.gadam “Volvo” cer sasniegt līmeni, kad pārdoto hibrīda un elektriskās piedziņas automobiļu skaits sasniegs vienu miljonu vienību gadā.

“Tas ir ļoti ambiciozs un sarežģīts uzdevums. Mums nāksies saskarties ar nopietnu konkurenci, taču mēs gribam būt to autoražotāju avangardā, kas pāriet uz elektromobiļiem,” uzsver “Volvo” izpilddirektors Hakans Samuelsons.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar