Vladimira Putina 4 jahtas, 20 mājas un 58 lidmašīnas

Baumo, ka Vadimirs Putins ir viens no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē, ko viņš pats, protams, noliedz.

Vidusšķiras ģimenē dzimušā Putina dzīvesstils tiek raksturots kā izšķērdīgs. Viņam ir daudzas dārgas lietas, tajā skaitā 4 milzīgas jahtas, 20 mājas ar grezniem interjeriem, 58 lidmašīnas, no kurām viena ir būvēta Krievijā un tajā ir 75 000 dolāru vērta tualete, kā arī milzīga dārgu pulksteņu kolekcija, kuru vērtība ir aptuveni 700 000 dolāru.

„Es strādāju kā vergs, no rīta līdz vakaram,” tā kādā intervijā sacīja Putins. Viņa politiskie pretinieki gan nesaskata nekādu līdzību viņa izteikumiem ar dzīvesstilu.

Vladimira Putina mājas
Vladimira Putina mājas

Krievijas prezidentam kopumā pieder 20 mājas, kuras drīzāk varētu dēvēt par pilīm. Tajā skaitā arī kāda 950 miljonu dolāru vērta Itālijas stilā būvēta savrupmāja, kas atrodas Melnās jūras krastā. Arī viņa cara laika muiža Somijas līcī, māja Kaukāza kalnos un pils Maskavas reģionā.

Vladimira Putina lidmašīnas
Vladimira Putina lidmašīnas
Vladimira Putina helikopters
Vladimira Putina helikopters

Prezidenta Putina gaisa flotē ietilpst 58 lidaparāti, no kuriem 15 ir helikopteri un pārējās 43 – lidmašīnas, no kurām divas Dassault Falcon reaktīvās lidmašīnas, Airbus un Ilyushin II-96 gaisa laineris, kura 18 miljonu dolāru vērtajā interjerā izmantoti dārgakmeņi no kāda klostera Sergijev Pasad pilsētā. Tajā arī ir 75 000 dolāru vērta tualete.

vladimira-putina-4-jahtas-20-majas-un-58-lidmasinas-05

Krievijas prezidenta rīcībā ir 700 luksusa klases automašīnas, tajā skaitā arī pasaulē dārgākie modeļi.

vladimira-putina-4-jahtas-20-majas-un-58-lidmasinas-06

vladimira-putina-4-jahtas-20-majas-un-58-lidmasinas-07

Viena no Putina jahtām bija „dāvana” no kāda krievu miljonāra. Otrā viņa jahtā ir grezns interjers, peldbaseins, vīna pagrabs un pat ūdenskritums.

Putinam patīk ar saviem īpašumiem pelnīt naudu. Kad Krievijas prezidents neuzturas savos īpašumos, viņš tos izīrē.

vladimira-putina-4-jahtas-20-majas-un-58-lidmasinas-08

Vladimira Putina oficiālā alga gadā ir 115 000 dolāru, kas ir sešas reizes mazāka nekā viņa pulksteņu kolekcija 700 000 dolāru vērtībā, kurā ir arī daži no pasaulē dārgākajiem pulksteņiem.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: Bornroch

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar