Vistas nagetu mīļotāja ieraksts Twitter sasniedz Ginesa rekordu kā visu laiku retvītotākā ziņa

Twitter

Vistas nagetu mīļotājs, amerikānis Kārters Vilkersons (Carter Wilkerson) vakar, 9.maijā, pārspējis līdzšinējo mikroblogošanas vietnes Twitter rekordu retvītu skaita ziņā. Nedaudz ilgāk kā mēneša laikā viņa sauciens pēc palīdzības retvītots vairāk nekā 3,5 miljonus reižu.

Ar to amerikāņu kārumnieks ir pārspējis līdzšinējo rekordu – Ellenas Dedženeresas publicēto tvītu 2014.gada martā. Toreiz viņa mikroblogošanas vietnē Twitter publicēja pašbildi kopā ar Holivudas zvaigznēm Oskara ceremonijas laikā.

Twitter

Dedženeresas  tvīts atpaliek no šī brīža rekordista – vistas nagetu mīļotāja Vilkersona ieraksta – par apmēram par 4000 retvītiem.

Bet ceļš uz Ginesa rekordu sākās pavisam parasti. Šī gada 7.aprīlī Vilkersons savā Twitter kontā publicēja amerikāņu ātrās ēdināšanas tīklam Wendy’s adresētu jautājumu, cik retvītu viņam ir jāsavāc, lai savā īpašumā iegūtu vistas nagetu krājumus veselam gadam.

Uzņēmuma pārstāvji atbildēja – 18 miljonus. Un Vilkersons vērsās pie tvitera lietotājam: „Palīdziet man, lūdzu. Cilvēkam nepieciešamas nagetes.”

Un notika negaidītais – cilvēki aktīvi sāka kārumnieka ierakstu „laikot” un retvītot. Bija ar daudz tādu līdzcietīgo, kuri savos tviterkontos publicēja ierakstu: „Man nav ne jausmas, kas ir šis puisis, bet mums viņam ir jāpalīdz”.

Cerēsim, ka nu Vilkersons vismaz kādu laiku varēs bez bažām baudīt savu iecienīto ātro uzkodu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar