Vīrieši, kuri dzīvo ar silikona lellēm

Vīrieši dzīvo ar lellēm. Izdzirdot šādu frāzi, vairākums droši vien nepatikā saviebjas. Taču vai viss ir tik vienkārši kā izskatās?

Fotogrāfe un žurnāliste Benita Markusena (Benita Marcussen) stāsta: “Vai jums nav bail? – tas bija viens no pirmajiem jautājumiem, kuru man uzdeva, kad uzsāku savu projektu par vīriešiem, kuri dzīvo ar lellēm. Sākumā es vienkārši gribēju palūkot, kādas tās lelles izskatās, taču vēlāk sapratu, ka mans stāsts varētu sagraut dažu labu aizspriedumu.

Pēc pus gada man beidzot radās iespēja ielūkoties šajā “leļļu mīļotāju biedrībā”. Tās biedri rīkoja slepenu tikšanos Velsā, un es devos ceļā. Vieni no pirmajiem, kurus satiku, bija 55 gadus vecā leļļu īpašnieka Karla vecāki. Es biju izbrīnīta par to, kā šie cienījamā vecuma ļaudis reaģēja uz īstas seksa lelles klātbūtni savās mājās. Un tieši tad es sapratu, ka tas viss nemaz nav tik viennozīmīgs kā izskatās

Pagaidām esmu sastapusies ar sešiem vīriešiem. Divi no viņiem ir precējušies un audzina bērnus. Divi – šķīrušies pēc vairāk nekā 13 laulībā pavadītiem gadiem. Viens vīrietis pametis savu līgavu tikai īsu brīdi pirms kāzām, bet vēl kādam citam vispār nekad nav bijušas nopietnas attiecības ar sievieti. Katram no šiem vīriešiem ir savs dzīves stāsts un iemesls, kāpēc viņi dzīvo ar lellēm. Katrs no viņiem ir citādāks, kaut gan tomēr kaut kas viņus vieno – viņi visi apgalvo, ka lelles mazina viņu vientulības mokas”.

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nuchs
nuchs

mazliet skumji