Viņu skatiens spēj nolādēt: trīs Zodiaka zīmes, no kurām jāpiesargās

zibens

Ir tikai dažas zodiaka zīmes, kuras ar savu skatienu un domām spēj piesaukt nelaimi. 

Astrologi iesaka ar šiem cilvēkiem būt uzmanīgiem. It īpaši tāpēc, ka tikai viens šajā sarakstā baidās no bumeranga efekta, bet pārējie divi ar skaudību un ļaunuma novēlēšanu nodarbojas, tā teikt, savai izpriecai.

3. vieta – Mežāzis

Varētu šķist, kā gan tāda pragmatiska zodiaka zīme nevar būt saistīta ar tādiem “ezotēriskie”” niekiem, vai ne? Astrologi to skaidro ar Saturna ietekme, kam ir smaga un negatīva enerģija. Kad jūs uzlūko Mežāzis, viņa skatiens vienmēr ir stingrs un nelokāms. Vairums Zemes stihijas pārstāvji noskaust var neapzināti, taču plānot speciālu skaudību šīs zīmes pārstāvji tiešām dara reti, jo baidās no bumeranga efekta.

2. vieta – Skorpions

Skorpions ir ļoti mistiska zodiaka zīme, taču vairumā gadījumu šiem cilvēkiem piemīt destruktīvs raksturs. Šos cilvēkus bieži no citiem var atšķirt ar asu un caururbjošu skatienu. Emocionāli cilvēki šo skatienu var pat sajust. Ja Skorpionam pret kaut ko radīsies skaudība, varat nemaz nešaubīties, ka viņš jums krustos ceļu pavisam drīz. Bet, ja viņš būs izlēmis jums apzināti ieriebt vai kaut ko noskaust, viņš to patiešām izdarīs. Varat ticēt vai neticēt ezotērikai, bet teju ikviens Skorpions spēj sēt melnumu.

1. vieta – Vērsis

Pārsteigums, jūs teiksit? Bet patiesībā šis materiālists nekļūdīgi uzvar šajā sarakstā, jo ar apbrīnojamu spēju var negatīvi ietekmēt cilvēkus. Pēc viņa skatiena arīdzan ir grūti noteikt, kādas emocijas viņš izjūt konkrētajā mirklī. Jāteic, ka Vērša vārdi un domas patiešām materializējās, tāpēc viņš ir visbīstamākais šajā sarakstā. Ja Vērsis kādam novēlēs ļaunu, tad viņa pāridarītājam pavisam noteikti ir gaidāma kāda nelaime. Starp šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nav mazums cilvēku, kas mēdz šad un tad kādu noskaust. Centieties neatklāt Vērsim savus plānus, it īpaši tos, kas skar finanses.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar