Viens vingrojums pret visām slimībām – katru dienu tikai 10 minūtes

vingrojums

Šķiet neticami, tomēr ir kāds vingrojums, kuru veicot regulāri katru dienu, ķermenis atlabst no vesela lēruma kaitēm. Turklāt tā veikšanai ir jāpatērē tikai 10 minūtes dienā.

Kad cilvēks saslimst, tradicionālās ķīniešu medicīnas speciālisti uzskata – ir izjaukts līdzsvars starp Iņ un Jaņ stihijām.

Mums to saprast ir diezgan sarežģīti, tāpat kā to, ka ir izjaukts iekšējo orgānu līdzsvars. Ja rodas ekstremitāšu vai mugurkaula problēmas, medicīnas speciālisti uzskata, ka ir zudusi iekšējo orgānu un kaulu – muskuļu struktūru harmonija.

To nav viegli saprast, ja maz ko zināt par ķīniešu medicīnu. Reti kuram ir vēlēšanās iedziļināties teorijā, turpretī ir liela vēlēšanās zināt, vai ir iespējams šo harmoniju atjaunot? Atbilde ir — jā.

Ķīniešu medicīnas arsenālā ir kāds pavisam vienkāršs, bet ārkārtīgi iedarbīgs vingrojums – „Zelta gailis stāv uz vienas kājas”. Nejautājiet, kāpēc zelta. Galvenais, ka efektīvs.

vingrojums
Variants iesācējiem

Tātad, aizveriet acis, rokas brīvas gar sāniem, paceliet no zemes vienu kāju un stāviet šādā stāvoklī 10 minūtes. Sākumā, protams, pietiks ar vienu vai divām minūtēm – pakāpeniski laiku paildziniet līdz 10 minūtēm.

Obligāts nosacījums — acīm ir jābūt aizvērtām! Ja jūsu acis būs ciet, redze nespēs smadzenēm palīdzēt noturēt līdzsvaru, un tas mobilizēs smadzenes atjaunot iekšējo orgānu balansu, lai varētu noturēt visa ķermeņa līdzsvaru.

Caur mūsu pēdām iet sešu svarīgāko iekšējo orgānu kanāli, kad jūs mēģiniet noturēt līdzsvaru stāvot uz vienas kājas, novājinātie kanāli var pat sākt sāpēt, taču tai pat laikā tie stiprināsies, kas savukārt labvēlīgi iedarbosies uz orgānu, uz kuru attiecas kanāls, un uz to vietu ķermenī, kurā šis orgāns izpaužas.

Vingrojums „Zelta gailis stāv uz vienas kājas” palīdz koncentrēties un atbrīvoties no izklaidīguma.

Vingrojums palīdz hipertonijas, cukura diabēta, osteohondrozes, radikulīta, kā arī citu saslimšanu gadījumos.

Tas ir efektīvs arī Menjēra sindroma (simptomi – galvas reiboņi, trokšņi vienā ausī, dzirdes pasliktināšanās, līdzsvara traucējumi) un podagras gadījumos.

„Zelta gailis stāv uz vienas kājas”, regulāri izpildīts, ir ļoti efektīvs cilvēkiem, kuriem mūždien salst rokas un kājas. Šis vingrinājums ārstē slimības sakni, kā arī lieliski stiprina organisma imūnsistēmu.

 

vingrojums
Kad apgūts pamats, var sākt izpildīt sarežģītākus vingrojuma variantus

Aizveriet acis, aktivizējiet iztēli, sarežģījiet vingrinājumu, lai panāktu, ka līdzsvaru noturēt ir grūti un lai sviedri līst aumaļām no sasprindzinājuma. Var pat dungot kādu melodiju vai ieslēgt mūziku.

Sākuma posmā un ja esat sliktā fiziskā formā, vingrinājumu veiciet, stāvot pārmaiņus uz katras kājas pāris minūtes. Pakāpeniski paildziniet līdz 10 minūtēm.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar