Video, kas jāredz visiem čīkstuļiem – paraolimpiādes pieteikums

Spēcīgs un iedvesmojošs video “Jā, es varu!, kas liek skudriņām skraidīt pār ādu – kanāla Channel 4 radīts klips – paraolimpiādes “pieteikums. Cilvēka spējas ir neizmērojamas, ja stiprs ir gars.

Ieteicams noskatīties visiem, kuriem šķiet, ka nav spēka, tiem, kuriem bija pat slinkums piecelties no gultas, lai dotos uz darbu. Bet tiem, kuriem parasti mēdz uznākt vājums brīdī, kad laiks soļot uz sporta zāli, šis video ir jānoskatās obligāti.

Klips „Jā, es varu!” samontēts no 65 kadriem, tajā piedalās mūziķi un sportisti invalīdi  no visas pasaules, lai demonstrētu daudzu parastu cilvēku ārkārtas talantus. Viņi dzīvo pilnasinīgu dzīvi, neraugoties uz savu invaliditāti.

Vasaras Paraolimpiskās spēles ir nozīmīgs notikums paralimpiskā sporta pasaulē un notiek vienu reizi četros gados, pulcējot pasaulē labākos vieglatlētus, kā arī citu sporta veida pārstāvjus. Tiek plānots, ka Riodežaneiro Vasaras Paralimpiskās spēlēs, kas norisināsies no 7. Līdz 18.septembrim Riodežaneiro, būs pārstāvēti 22 sporta veidi, tajā piedalīsies 4,350 sportisti no 178 pasaules valstīm.

Latviju vasaras paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro pārstāvēs 11 sportisti sešos dažādos sporta veidos – vieglatlētikā, ratiņpaukošanā, paralimpiskajā loka šaušanā, peldēšanā, paralimpiskajā airēšanā un paralimpiskajā iejādē, informē Latvijas Paralimpiskās komiteja.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: YouTube

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar