Victoria’s Secret 2015: kā izvēlējās modeles šovam

Nervi nospriegoti kā vijoles stīgas, asaras un sajūsmas kliedzieni — Victoria’s Secret 2015 organizatori atklāj, kā tika izvēlētas modeles jubilejas šovam, kas vakar notika Ņujorkā.

Pieteikumus dalībai divdesmitajā Victoria’s Secret skatē bija iesniegušas vairāk nekā 500 modeles no Vācijas, Peru, Nepālas, Tanzānijas, Dānijas, Holandes un Krievijas. Uz atlases konkursu uzaicināja tikai 300 no viņām. Tiesības soļot pa mēli kopā ar piecpadsmit „eņģeļiem”  un demonstrēt ekskluzīvo apakšveļu ieguva 29 meitenes.

Victorias-Secret-2015-02

Video, kuru piedāvājam noskatīties arī jums, konkursa debitantes Džidži Hadida (Gigi Hadid), Megana Pulerī (Megan Puleri), Leomi Andersone (Leomie Anderson) un Vita Sidorkina (Вита Сидоркина), cerībās mirdzošām acīm stāsta par saviem iespaidiem pēc tikšanās ar šova producentiem.

Victorias-Secret-2015-03

Atlasē kādu īpašu privilēģiju nav nevienai no konkursa dalībniecēm, izņemot zīmola oficiālajām pārstāvēm — viņu dalība šovā tiek akceptēta „automātiski”. Atlasē piedalījās pat brazīliete Izabella Gulāra (31) (Izabel Goulart), kura šovā uzstājas jau kopš 2005. gada. „Katru gadu man ir tāda sajūta, it kā tas būtu mans pats pirmais šovs. Vienīgais, ko es daru nemainīgi augu gadu — strādāju tā, lai būtu cienīga te stāvēt un būt daļa no Victoria’s Secret Fashion Show”, — aizkustināta stāsta modele.

 Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar