Vecmāmiņas mūžīgās jaunības noslēpums – spermas maskas

Spermas maskas ir 67 gadus vecās jauneklīgās vecmāmiņas Stellas Ralfini labā izskata noslēpums, kā apgalvo pati sieviete.

Viņa pat ir izveidojusi savu video kanālu vietnē YouTube, lai arī citas sievietes varētu izmantot viņas atklātās metodes mūžīgās jaunības saglabāšanai. Spridzīgā dāma stāsta, ka šo metodi uzzinājusi sava ceļojuma laikā Indijā un pielietojot to jau 30 gadus.

Līdzās Kimas Kardašjanas vampīra maskām, kam tiek izmantotas pašas asinis, Saimona Kauvela iecienītajām aitas placentas maskām, pusmūža šovbiznesa zvaigznes sava izskata saglabāšanai pielieto arī dažādas citas jocīgas, bet efektīvas skaistumkopšanas metodes.

Taču šīs britu vecmāmiņas dīvainais skaistuma noslēpums pārspēj tās visas. 67 gadus vecā Stella Ralfīnī no Londonas teic, ka viņas mūžīgās jaunības noslēpums ir spermas maskas.

“Tas ir tūkstošus vērts padoms, bet tas neko nemaksā,” viņa skaidro YouTube video.

“Viss, kas jums, dāmas, nepieciešams, ir mīļākais, bet, ja jums tāda nav, jūs zināt, ko darīt – reizi desmit dienās vai divās nedēļās dodieties izklaidēties, neiebilstot pret “vienas nakts sakariem” un, kad jūsu brīnišķīgā mīlas sesija ir beigusies, sasmeliet šo apbrīnojamo spermas masku ar pirkstiem, uzsmērējiet to uz sejas, atstājiet uz piecpadsmit minūtēm, un pēc tam nomazgājiet.” Stella turpina: “Es zinu, ka daži no jums domā: “Ko viņa tur gvelž?!” Bet mēs pieņemam, ka jūsu mīļākais ir veselīgs, tīrīgs vīrietis, turklāt ēd veselīgu pārtiku.”

 

spermas-maskas-002

Stella, kas sevi dēvē par rakstnieci, dzīves mākslas pasniedzēju, pāru konsultanti un tantrisko gidi, skaidro, ka dīvaino metodi esot atklājusi Indijas apceļošanas laikā, kur viņa mācījusies tantrisko seksu.

Stella apgalvo, ka metode darbojas lieliski –  sieviete Indijā esot zvērējusi, ka to paaudzēm pielietojusi viņas ģimenes sievietes un rezultāti esot bijuši acīmredzami. Rakstniece un seksa instruktore Stella raksturo vīrieša spermu kā “svaigāko šūnu terapiju, kāda vien ir pieejama uz mūsu planētas.” Stella norāda, ka sperma satur proteīnus un minerālus, kas palēnina novecošanās procesus.

 

spermas-maskas-004

Savā mājaslapā viņa raksta: “Es sastapu vienu no skaistākajām sievietēm, kādu dzīvē biju redzējusi. Viņa sacīja man, ka drīz svinēs septiņdesmit gadu jubileju, bet izskatījās daudz jaunāka. Viņas āda bija tik zīdaina un gluda, ka man noteikti bija jāizzina viņas noslēpums.”

 

spermas-maskas-005
Hetere Loklīra

Jāpiebilst, ka Stella nav vienīgā dīvainās skaistumkopšanas metodes piekopēja. Intervijā izdevumam TMZ  51 gadu vecajai aktrisei Heterei Loklīrai  jautāja, vai viņa varētu ieteikt kādu līdzekli pret sejas ādas novecošanos. “Spermas maskas”, viņa atbildēja.

Tostarp arī žurnāls NY Magazine raksta, ka vīrieša sperma ir spēcīgs antioksidants, kas mazina krunkas un padara ādu gludu.

Dermatologs Dr. Oskars Hīvija portālam HollywoodLive.com savulaik atzina, ka dīvainajā skaistumkopšanas metodē ir sava daļa taisnības. “Sperma satur proteolītiskos enzīmus, kas šķeļ proteīnus. Teorētiski uz sejas ādas šie enzīmi varētu sašķelt nelīdzenu un sabiezējušu, saules staru bojātu ādu. Tie varētu padarītu ādu gludāku. Tomēr šādu efektu būtu iespējams sasniegt, vienīgi lietojot to ik dienas. Sperma nav praktiska viela maskai, jo ir ķermeņa šķidrums un ārpus ķermeņa nesaglabā savas īpašības. Ja tai arī ir kāda laba ietekme, tā, visticamāk, zaudē to drīz vien pēc uzklāšanas uz sejas”.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Mirror

 

Populārākie raksti1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Opis
Opis

Varu piedāvāt materiālu katru dienu