Valdis Melderis par Zebru un Timrotu: Apzināti kaut ko muhļīt? Neticu!

Timrots Melderis Zebra

Par neseno Latvijas Televīzijas lēmumu izbeigt populārā raidījuma “Zebra” demonstrēšanu vainojot to par nelikumīgu Rīgas domes reklamēšanu sašūmējušies ir lielākā daļa šī raidījuma skatītāju. Tajā skaitā Radio Skonto rīta balss un pasākumu vadītājs Valdis Melderis. Lūk, ko viņš raksta savā lapā sociālajā vietnē Facebook.

“Mjā… cilvēks var divdesmit gadus būt labs un mīļš, bet pietiek vienreiz kājai paslīdēt, un – viss, cauri, ardievu, nekad vairs! Mēs paši esam kristāltīri un profesionāli nevainojami, tāpēc mums ir tiesības nepiedot citu kļūdas.

Piezvanīt, pajautāt personīgi – hei, vecīt, kā tur īsti ir un kāpēc – to ne! Tad var izrādīties, ka nav tik vienkārši. Tad būs jāiedziļinās, bet tam vajag laiku utt. Pietiek ar virsrakstu internetā, lai būtu skaidrs, kas par lietu, un kāpēc viņš tā darīja. Mums vispār vienmēr ir pilnīgi skaidri citu cilvēku patiesie nolūki. Pat labāk, nekā viņiem pašiem.

Es Paulu Timrotu pazīstu kā čali, kurš vienmēr ir teicis, ko domājis. Čali, kuru nesen nepaņēma vadīt kādu TV raidījumu tādēļ, ka viņš esot “pārāk tiešs”. Jā, ok, var aizmirst atbilstoši nomarķēt sižetu, bet apzināti kaut ko muhļīt? Neticu.

Protams, ka drošāk ir distancēties no ikviena, kurš varētu mest ēnu arī uz mums. Ja vēl arī uzskati atšķiras, tad vispār – galvu nost! Lai tikai mūs pašus neizvazātu pa internetu.

Jautājums: kādi tad būs cilvēki, kuri mums paliks blakus, ja baidīsimies iestāties par savējiem, kuri kļūdās, bet dara? Un dara labi.”

Un kā domājat jūs – vai raidījuma ‘Zebra” rādīšana patiešām bija tā uzreiz jāizbeidz? Vai varbūt tomēr būtu pieticis ar maigāku sodu?

Rakstiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Facebook

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar