Ukrainā ieradies miljardieris Ričards Brensons un ir ieinteresēts sagrautā Hostomeļas lidlauka atjaunošanā

Ričards Brensons Ukrainā
Foto: Facebook

Britu miljardieris, biznesa magnāts un kosmosa apguves uzņēmuma “Virgin Galactic” izveidotājs un īpašnieks Ričards Brensons ieradies Ukrainā, Kijivas apgabalā, Hostomeļā, sociālajā tīklā Facebook informē pilsētciema administrācijas vadītājs Taras Dumenko.

Būdams Hostomeļā, Brensons interesējās par uzņēmuma “Antonov” lidlauku un iespējām tā atjaunošanai. Atbildīgās amatpersonas izklāstīja miljardierim visu, kas saistīts ar krievu iebrucēju sagrautā lidlauka rekonstrukcijas projektiem.

Kā zināms, uzlidojumā Hostomeļas lidlaukam kara pirmajās dienās tika gandrīz pilnībā iznīcināta unikālā, Ukrainas aviorūpnīcā ”Antonov” būvētā pasaulē lielākā lidmašīna An-225 ”Mriya” jeb ”Sapnis”.  Ukraiņu avio speciālisti lēsa, ka tās atjaunošana varētu izmaksāt vairāk nekā 3 miljardus dolāru.

Foto: Facebook

Angļu biznesa magnāts, multimiljardieris un investors, Virgin Group izveidotājs un īpašnieks Ričards Brensons jau kara pirmajās dienās izteica atbalstu Ukrainai un turpina to darīt, gan uzrunājot kara nomocīto Ukrainas tautu, paužot atbalstu, gan aicinot biznesa līderus apvienoties un palīdzēt valstij, kurai nākas aizstāvēt savu zemi no brutāla iebrucēja.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Facebook

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar