UK apstiprinātas pasaulē pirmās zāles pret Covid-19

Attēls: Pixabay

Lielbritānijā Zāļu un veselības aprūpes produktu aģentūra apstiprinājusi pasaulē pirmās zāles pret Covid-19.

Lielbritānijas veselības ministrs Sadžids Džavids Covid-19 zāļu “Ronapreve” izveidi uzskata par labām ziņām un cer, ka drīzumā pacienti tās varēs sākt izmantot.

Aģentūra norāda, ka, balstoties uz veiktajiem klīniskajiem pētījumiem, “Ronapreve” varēs izmantot infekcijas novēršanai, akūtu infekcijas simptomu ārstēšanai un vīrusa izplatīšanos slimnīcās mazināšanai.

Šīs zāles ir pirmais monoklonālo antivielu kombinētais produkts, kas apstiprināts lietošanai akūtas koronavīrusa infekcijas profilaksei un ārstēšanai.

Zāles paredzēts ievadīt injekcijas vai infūzijas veidā un tās iedarbojas uz elpošanas sistēmas sienām, kur tās apspiež vīrusu un neļauj tam iekļūt elpošanas sistēmas šūnās.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: jauns.lv un Ronapreve: UK approves first-of-its-kind antibody cocktail to treat Covid-19 (pharmaceutical-technology.com)

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar