“Turpmāk katrs iesim savu ceļu” – Ieva Ilvesa paziņo, ka tiek šķirta viņas laulība ar bijušo Igaunijas prezidentu

Igaunijas prezidents Ilvess

“Šajā pirmssvētku noskaņā ar dziļu sarūgtinājumu man jums jāpavēsta, ka gandrīz astoņu gadu kopdzīve ar manu vīru Tomasu Ilvesu šķiras,” sociālajā tīklā Facebook raksta Igaunijas ex-prezidenta sieva Ieva Ilvesa.

“Neviens brīdis šādiem lēmumiem nav īstais, tomēr šobrīd pēc ilgām pārdomām un cienot Tomasa izvēli, man ir skaidrs, ka turpmāk katrs iesim savu ceļu, kopīgi rūpējoties par bērnu labklājību.

No sirds dziļumiem esmu pateicīga Igaunijas tautai, kas mani tik sirsnīgi pieņēma un vienmēr laipni uzņēma gan Tallinā, gan lauku novados. Igaunijā es vienmēr esmu jutusies kā mājās. No jums es esmu daudz mācījusies un jūsu pieredzi, jo īpaši tehnoloģiju nozarē, nesu tālāk pasaulē – šobrīd strādājot Ukrainā,” pauž Ieva.

Plašāka sabiedrība Ievu Ilvesu iepazina, kad viņa kļuva par Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa pirmo lēdiju. Bet profesionāļu vidū Latvijas ārlietu un aizsardzības sektorā Ievas kā digitālās ekspertes vārds bija pazīstams arī pirms tam. Pēc prezidentūras beigām Ilvesu ģimene pārcēlās uz dzīvi Amerikā.

Šajā pirmssvētku noskaņā ar dziļu sarūgtinājumu man jums jāpavēsta, ka gandrīz 8 gadu kopdzīve ar manu vīru Tomasu…

Posted by Ieva Ilves on Ceturtdiena, 2023. gada 21. decembris

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar