„Troņu spēļu” zvaigzne Emīlija Klārka pieņēmusies svarā par diviem izmēriem

Emīlija Klārka

Emīlija Klārka (Emilia Clarke) ir kinomīļu dievināta – aktrise, kas kulta seriālā “Troņu spēle” atveido dotraku cilts princesi Dinerīsu, skatītāju atmiņā iegūlusi kā trausla, smalku ķermeņa aprišu īpašniece. 29 gadus vecās britu aktrises popularitātei nav robežu – pērn žurnāls Esquire atzina viņu par „2015.gada planētas seksuālāko sievieti” .

Tomēr šobrīd Emīlija izskatās, khmm…, nedaudz citāda. Aktrisei pa pēdām ejošie paparaci nesen pārliecinājās, ka šobrīd „Troņu spēļu” zvaigzne Emīlija Klārka ir pieņēmusies svarā vismaz par diviem izmēriem.

Emīlija Klārka

Fotogrāfi iemūžinājuši Emīliju Klārku fotosesijas laikā Malibu pludmalē: aktrise citu pēc cita mainīja slavenu zīmolu tērpus un pozēja kamerai. Visticamāk, žurnāla redakcijas speciālistiem nāksies pamatīgi nopūlēties, retušējot fotogrāfijas un pufīgos Emīlijas vaidziņus, dubultzodu un manāmi apvēlušās ķermeņa aprises, lai padarītu tos atbilstošus smalkas sievietes figūrai – tā, lai fotogrāfijās būtu tā pati trauslā Dinerīsa, ko iepazinuši „Troņu spēļu” skatītāji.

Emīlija Klārka

Jāteic gan, ka neraugoties uz pēdējā laikā uzēstajiem apaļumiem, Emīlijas popularitāte nemazinās un viņa ir parakstījusi prestižu līgumu: aktrise kļuvusi par Dior juvelierizstrādājumu līnijas reklāmas „seju”. Uz sarkanā paklāja Emīlija Klārka defilē vienīgi šī modes nama ekskluzīvajos tērpos, tāpēc viņu bez šaubīšanās var dēvēt par Dior „mūzu”.

Emīlija Klārka

Arī filmā „Terminator Genisys” atveidotā Sāras Konoras loma, kur viņas partneris ir Arnolds Švarcenegers, tikai vairo Klārkas popularitāti.

Turpretī aktrises privātajā dzīvē, atšķirībā no karjeras, melnu mākoņu netrūkst. Emīlija vēl aizvien ir savas otrās pusītes meklējumos un apgalvo, ka esot viena tāpēc, ka nekādi neizdodoties savienot randiņus ar saspringto darba grafiku.

Emīlija Klārka

„Šajā jautājumā es esmu sentimentāla – uzskatu, ka tad, kad uzradīsies piemērots vīrietis, viss notiks pats no sevis”, — Emīlija Klārka teica intervijā žurnālam Marie Claire.

Emīlija Klārka

Emīlija Klārka

 

 Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Splash News

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar