Tīmekļa zvaigzne – kaismīgi dejojošais sirmais vīrietis, izrādījies itāļu miljonārs

tīmekļa zvaigzne

Pēdējo dienu tīmekļa zvaigzne – seksīgs pusmūža vīrietis ar sirmiem matiem, kurš plastiski un kaismīgi dejo salsu kopā ar skaistu, bikini tērptu bruneti, patiesībā ir 49 gadus vecais itāļu miljonārs Džanluka Vakki, kurš, kā pats izteicies, devies beztermiņa atvaļinājumā.

Par videorullīšiem sajūsmu pauduši simtiem tūkstoši interneta lietotāju, tas tiek „šārēts”un „laikots”uz nebēdu. Džanluka Vakki ainas no savas pelnītās atpūtas publicē savā kontā Instagram @gianlucavacchi , kam ir vairāk nekā 800 000 sekotāju.

Sākumā video ar plastisko un erotisko deju tika padots tālāk vienkārši kā apliecinājums, ka arī cilvēkiem pusmūžā pienākas priecāties par dzīvi. Vēlāk izrādījās, ka atraktīvais vīrietis ir četrdesmit deviņus gadus vecs itāliešu miljonārs Džanluka Vakki un viņam ir viss, lai aizrautīgi baudītu dzīvi uz pilnu klapi.

Vakki vada kompāniju, kas nodarbojas ar autotreileru ražošanu, kā arī ir zāļu iepakojumu ražošanas firmas līdzīpašnieks.

Džanluka nolēmis, ka pietiek reiz izniekot laiku strādājot, tagad viņa dzīve ir beztermiņa atvaļinājums, par ko bezrūpīgais miljonārs pat ir sarakstījis grāmatu. Viņš regulāri papildina stāstu ar aizvien jaunām fotogrāfijām savā Instagram lapā.

Skaistā, niecīgi tērptā brunete, ar kuru kopā dejo šarmantais itālis, ir viņa sieva Gabriela. Pirms pāris gadiem daiļā brunete laida pasaulē divus pāra bērnus. Gabriela ir daudz jaunāka par vīru, taču, nevar noliegt – Džanluka ir visnotaļ cērtams kociņš pat 49 gadu vecumā.

Džanlukam Vakki ir savs oficiālais fanu klubs, kur katrs publicētais video tiek sagaidīts ar urrā – tie atzīmēti ar vairāk nekā 5 miljoniem „patīk”.

tīmekļa zvaigzne

tīmekļa zvaigzne

Džanlukam reiz jautāja, kāpēc viņa ķermeni sedz tik daudz tetovējumu. Atbilde bija: „Mēs nemitīgi meklējam kompromisu. Un kad dzīvē pienāca brīdis, kad man bija jāizvēlas – būt netīram iekšēji vai no ārpuses, es izvēlējos pēdējo.”

tīmekļa zvaigzne

Miljonāram ir nekustamie īpašumi dažādās pasaules valstīs. Šis ir viens no tiem.

 

tīmekļa zvaigzne

To, kādi braucamie viņam pieder, var nojaust no šīs fotogrāfijas.

 

tīmekļa zvaigzne

Un kā gan var būt miljonārs, ja nav sava privātā lidmašīna…

 

tīmekļa zvaigzne

Un izskatās, ka viņam ir arī privātais vilciens. Jeb varbūt tomēr nē?..

tīmekļa zvaigzne

Laulāto gadu starpība netraucē – abi ir uz viena viļņa.

 

Taču tā nu gluži nav, ka šarmantais itālis neko nedara…

Džanluka Vakki ir blogs GVlifestyle, kurā viņš stāsta daudz interesanta, ko vērts likt aiz auss arī ne-miljonāriem.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: GVlifestyle

Populārākie raksti



Lasītāju viedokļi

avatar