TESTS: Uzzini šofera raksturu pēc tā, kā viņš tur stūri

tests

Interesants tests, kas atklāj visu par cilvēku, kurš ir pie automašīnas stūres. Pārbaudi sevi un paziņas! Uzzini, kuram ir droši uzticēt automašīnas vadīšanu, bet no kura jābēg ko kājas nes!

1. Šoferis ir disciplinēts, ar vēsu prātu, pašpārliecināts. Visticamāk, vadot automašīnu klusē un nemēdz lieki pļāpāt. Līdz galamērķim aizvedīs, bet izklaidēt sevi brauciena laikā nāksies jums pašam.

 

2. Šoferis nav pārāk pārliecināts par sevi un nepārtraukti domā par to, kādas briesmas varētu draudēt brauciena laikā. Visbiežāk šādi satverta stūre ir komplektā ar nedaudz uz priekšu pieliektu ķermeni un haotiskiem manevriem uz ceļa. Labāk nenovērsiet šī šofera uzmanību ar sarunām, nemaz nerunājot par padomiem, kā labāk braukt – tas var slikti beigties.

 

3. Šoferis zina, ko grib. Jautrs un laipns, automašīnu vada viegli un nepiespiesti, neiebilst patērzēt ar pasažieriem, bet tai pat laikā laikus pagūst reaģēt uz situācijas maiņu uz ceļa. Brauciens būs jautrs, aizritēs nemanot un bez starpgadījumiem.

 

4. Šofera roku stāvoklis uz stūres liecina par spītīgu un pārgalvīgu raksturu. Uz ceļa patīk tēlot sacīkšu braucēju, izteikt neglaimojošas piezīmes visiem „tūļām”, kas maisās pa kājām, izdara stulbus manevrus un bieži vien uzskata par savu pienākumu „uzsēsties uz astes” un piespiest ceļa malai priekšā braucošos. Tādam šoferim izteikt piezīmes nav nekādas jēgas, labāk turēties pa gabalu.

 

5. Šādi stūri tur izteikti pesimisti. Braucot šim šoferim ir nepieciešams nevis kāds, kurš runā, bet gan kāds, kam izkratīt sirdi — gatavojieties klausīties žēlabu stāstu, cik dārgs ir kļuvis kefīrs un cik nelietīga ir valdība.

 

6. Poza, tipiska pašpaļāvīgam šoferim. Cilvēks ir pārliecināts par sevi un uzskata, ka ir gana pieredzējis. Brauciena laikā nemēdz īpaši riskēt, bet arī speciāli nepiesargās. Var papļāpāt, ja uz ceļa viss ir mierīgi, taču momentāni reaģē, ja situācija mainās, turklāt mēdz bārstīt jociņus tad, kad bīstamais moments laimīgi ir garām.

 

7. Šis šoferis ir īsts sapņotājs, kuram ir grūti ilgu laiku koncentrēties. Brauciena laikā jautri tērgās, reizēm runas plūdus pavadot ar izteiksmīgiem žestiem, pagriežoties pret sarunu biedru. Jā, nav diez cik droši…

 

8. Nervozs, viegli uzbudināms cilvēks. Tādi šoferi ceļu satiksmē ir īsta sodība. Viņi ir pārliecināti, ka ir paši gudrākie un nepalaidīs garām izdevību piebremzēt un izlamāt „vainīgo”, pa atvērtu mašīnas logu bārstot rupjības.

 

Saskatīji līdzības? Iesaki arī citiem un seko mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar