TESTS: Uzzini cilvēka raksturu pēc tā, kā viņš tur telefonu

tests

Lai noskaidrotu, ar kādu cilvēku jums ir darīšana, izrādās, nemaz nav nepieciešams iepazīties tuvāk. Pietiek tikai palūkoties, kā jūsu potenciālais mīļotais vai darījumu partneris tur telefonu. Zinātnieki izpētījuši, ka tas atspoguļojot cilvēka raksturu.

Mēs telefonu mēdzam turēt rokās galvenokārt četros veidos. Un katrs no tiem atbilst noteiktam cilvēka personības tipam. Pavērojiet savu nolūkoto partneri brīdī, kad viņš savā telefonā raksta īsziņu vai sērfo sociālajos tīklos, un jums taps skaidrs, kāds ir viņa personības tips.

 

A. Tur telefonu vienā rokā un raksta tekstu ar tās pašas rokas īkšķi

tests-telefons-02

Tas liecina, ka cilvēks ir organizēts un disciplinēts, labi saprot, kas ir labs un kas ir slikts – ko drīkst darīt un ko nedrīkst. Vairāk patīk runāt pašam, nekā klausīties citos. Ja viņu speciāli nekaitinās, pat mušai pāri nedarīs. Prot atšķirt patiesu mīlestību no izlikšanās. Sava mīļotā cilvēka labā ir gatavs darīt visu.

 

B. Tur telefonu abās rokās un raksta tekstu ar vienas rokas īkšķi

tests-telefons-03

Tas liecina, ka cilvēkam pietrūkst drošības sajūtas, alkst uzmanības un rūpju, vēlētos atrast kādu, kura paspārnē paslēpties. Savas jūtas izrāda nelabprāt, tāpēc viņa otrajai pusītei varētu pietrūkt mīlestības.

 

C. Tur telefonu ar abām rokām, raksta tekstu ar abu roku īkšķiem

tests-telefons-04

 

Tas liecina, ka telefona īpašnieks bieži jūt bailes un daudz pārdzīvo, tādēļ varētu ciest no kādas sirdskaites. Viņam ir nepieciešams partneris, kurš viņu sapratīs pat no pusvārda un kam var bez šaubīšanās uzticēties. Ja ir izdevies atrast tādu atbalstu, cilvēks jūtas novērtēts un pašpārliecināts. Savu partneri šādi cilvēki mīl no visas sirds, turklāt aizmirstot par attiecību ķibelēm pagātnē.

 

D. Tur telefonu vienā rokā un tekstu raksta ar otras rokas rādītājpirkstu

tests-telefons-05

Šāds cilvēks uz zemes stāv ar abām kājām – ir racionāli domājošs un līdzsvarots. Gatavs ziedoties citu labklājības vārdā. Necieš pūli, izvēlas apmeklēt sen zināmas un mierīgas vietas. Arī mīlestībā ir kā miera oāze.  Tomēr ir kaut kas tāds, ko šādi cilvēki nespēj izturēt – tuvinieku bēdas un asaras. Savukārt savu mīļoto kļūdas viņi piedod, ilgi nedomājot.

Ja nu jums šis viss šķiet ne pārāk zinātniski, vienkārši izklaidējieties – vērojiet ļaudis un iztēlojieties, kāds varētu būt viņu raksturs!

Avots: Line Today

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Inga
Inga

Mani vērojumi un izskaidrojumi šeit izvirzītajai personības analīzei gan ir savādāki un vienkāršāki: 30-gadnieku un jaunākā paaudze, kuri jau no bērnības videospēles spēlējuši ar džoistikiem vai agri sākuši pielietot datora klaviatūru, kur jāizmanto abas rokas, tā arī izmanto mobilos telefonus- ar abu roku pirkstiem ievada tekstu telefonā. Vecākā paaudze rakstīja ar labo roku, tāpēc vairums telefonā , visticamāk, baksta ar vienas rokas kādu no pirkstiem.