Suns pavadonis metas zem autobusa, lai glābtu no drošas nāves savu saimnieci

suns pavadonis

Ņujorkā suns pavadonis – zeltainais retrīvers Figo – meties zem autobusa riteņiem, lai glābtu no bojāejas savu neredzīgo saimnieci.

Figo un viņa neredzīgā 62 gadus vecā saimniece Odrija Stouna šķērsoja kādu ielu Ņujorkā ar intensīvu satiksmi, kad pēkšņi Figo ieraudzīja ātri tuvojošos automobili. Neredzot citu iespēju, suns metās zem garāmbraucošā autobusa riteņiem, lai glābtu no drošas bojāejas savu saimnieci.

Par laimi, dzīvi palika abi -gan uzticamais suns, gan viņa saimniece Odrija, tomēr Figo šajā cīņā uz dzīvību vai nāvi guva nopietnas traumas – autobusa riteņi pamatīgi savainoja varonīgā suņa trīs ķepas. Arī Odrija guva miesas bojājumus un šobrīd atrodas slimnīcā, kur stingrā ārstu uzraudzībā dziedē elkoņa un potītes lūzumus.

“Esmu Figo ļoti pateicīga. Esmu pateicīga Dievam par to, ka viņš dāvājis man šo suni un ka mans uzticamais draugs negāja bojā. Es ļoti mīlu viņu un nepacietīgi gaidu brīdi, kad varēšu atgriezties mājās un atkal ieraudzīt savu glābēju”, – ar asarām acīs teica Odrija.

 

Avots: CBS

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar