Stīvens Kings atpūšas! Krieviju šokē slepkavnieciska veča

stīvens kings atpūšas

Stīvens Kings nestāv ne blakus kādai slepkavnieciski noskaņotai pensionārei Krievijā.

Sanktpēterburgu un visu kaimiņzemi šokējusi kādas slepkavnieciskas večas dienasgrāmata, kurā viņa slavenā šausmu stāstu autora stilā visos sīkumos aprakstījusi savus noziegumus.

No mutes mutē Pēterburgas iedzīvotāji izplatīja baiso ziņu, un ar katru jaunu stāstītāju Tamāras Samosonovas upuru skaits pieauga līdz brīdim, kamēr tenku lavīnu apturēja policijas darbinieki, nākdami klajā ar oficiālu paziņojumu.

Pirmdien, 27.jūlijā pie kāda nama Dimitrova ielā Sanktpēterburgā garāmgājēji uzgāja maisiņu, kurā bija cilvēka ķermeņa daļas un izsauca policiju. Tika ierosināta krimināllieta. Izmeklētāji operatīvi identificēja bojā gājušo, kura izrādījās turpat līdzās mītošā 79 gadus veca sieviete.

Jau nākamajā dienā, 28.jūlijā, izmeklētāji aizdomās par slepkavības izdarīšanu arestēja 68 gadus veco pensionāri Tamāru Samsonovu.

„Pensionāre aizturēta aizdomās par to, ka viņa 23.jūlija naktī kādā Dimitrova ielas nama dzīvoklī, pamatojoties uz personīgu nepatiku, ar kādu nezināmu vielu noindējusi savu 79 gadus veco paziņu, pēc tam ar zāģi un nazi sadalījusi nonāvētās naidnieces līķi, kura daļas salika maisiņos un izmētājusi tuvākajā mikrorajonā”, – teikts Sanktpēterburgas Izmeklēšanas komitejas paziņojumā.

Ar to arī vienmuļais stāsts par sadzīvisku slepkavību uz personiskas nepatikas pamata beidzas un sākas īsts trilleris turpinājumos. To neviļus veicinājusi vietējā policija, kura pavēstījusi, ka atklājusi Tamāras Samsonovas pirms divpadsmit gadiem paveiktās slepkavības.

„Pensionārei tiek inkriminēts arī 2003.gada 6.septembrī viņas dzīvoklī pastrādāts noziegums. Pēkšņa strīda rezultātā veča nogalinējusi savu īrnieku – kādu 44 gadus vecu Noriļskas iedzīvotāju, līķi sadalījusi gabalos un izmetusi uz ielas”, — teikts Sanktpēterburgas apgabala policijas iecirkņa mājaslapā.

Kad pie lietas ķērās žurnālisti, Samsonova nekavējoties ieguva palamu „Vecmāmuļa ragana no Dimitrova ielas” (Бабушкa-ягa с улицы Димитрова), un piešķirts sērijveida slepkavas statuss, piedēvējot večai teju desmit gabalos sadalītu līķu.

Krievijas plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka slepkavnieciskā veča prot runāt trijās valodās, ilgu laiku strādājusi par stāva dežuranti viesnīcā «Европейская» un visu šo laiku līdz nāvei apskaudusi tās iemītniekus par viņu piekopto bohēmisko dzīvesveidu. Tādā veidā stāstā par viņu uzradušās asinis aiz grīdas līstēm, buramvārdu grāmata, it kā atmaskojošs cietuma kameras videoieraksts, baisi tetovējumi, pazudis vīrs, kanibālisms, dzīvu cilvēku upurēšana, kā arī viņas dienasgrāmata, kurā veča it kā sīki un smalki aprakstījusi visas savus zvēriski pastrādātos noziegumus. Šokējošās ziņas žurnālistiem pavēstījuši „vārdā nenosaukti avoti policijā”.

Lietā vēl vairāk asiņu pielēja vēsts, ka Samsonova trīs reizes ārstējusies psihiatriskajā slimnīcā. Izrādījās, ka notvertaji večai slepkavai jau sen ir diagnosticēta psihiska saslimšana, un visi viņas pieraksti vai paziņojumi, lai kādi tie būtu, ir ilgi un rūpīgi jāpārbauda.

„Aizturētajai ir norīkota psihiatriskā pārbaude, un šobrīd ir pamats uzskatīt, ka pensionāre nav pie pilna prāta”, — preses pārstāvjiem paskaidrojusi Sanktpēterburgas Izmeklēšanas komisijas vadoša amatpersona.

Tāpat arī publicēts skaidrojums par to, ka Samsonova ir aizdomās turamā tikai par vienu slepkavību – savas 79 gadus vecās paziņas nonāvēšanu, savukārt par citiem slepkavnieciskās večas izdarītiem iespējamiem noziegumiem policijai informācijas nav.

 

Avots: SanktPēterburgas Izmeklēšanas komitejas mājaslapa

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar